EnglishEnglish
 
Tauron Nowa Muzyka: karnet dwudniowy (24.08-25.08)

Tauron Nowa Muzyka: karnet dwudniowy (24.08-25.08)

2012-08-24 - 2012-08-25

sprzedaż zakończona
Opis

24.08 PIĄTEK / FRIDAY / Dolina Trzech Stawów, Katowice (ul. Francuska 180).

MAIN STAGE:
17.00 - 18.00 TBA

19.00 - 20.00 Speech Debelle Live (UK)
21.00 - 22.00 Gang Gang Dance Live (US)
23.00 - 00.00 Beach House Live (US)
01.00 - 02.00 Hot Chip Live (UK)

LITTLE BIG STAGE:

18.00 - 19.00 Kwes. Live (UK)
20.00 - 21.00 Sepalcure Live (US)
22.00 - 23.00 The Field Live (SWE)
00.00 - 01.00 Fuck Buttons Live (UK)
02.00 - 03.00 Clark Live (UK)
03.00 - 04.00 Jimmy Edgar Live (CAN)
04.00 - 05.00 Young Montana? (UK)

 RED BULL MUSIC ACADEMY CLUB STAGE:

20.30 - 21.30 TBA
21.30 - 23.30 L-Vis 1990 dj set (UK)
23.30 - 00.30 XXYYXX (US)
00.30 - 01.30 Lapalux Live (UK)
01.30 - 02.30 John Talabot Live (ESP)
02.30 - 03.30 Rustie Live (UK)
03.30 - 06.00 Scuba dj set (UK)

RED BULL TOURBUS:

(Times TBA)
Full Crate & Mar Live (HL)
Gnucci Live (SWE)
NGUZUNGUZU live (US)

 BLN.FM STAGE:

(Times TBA)
Jonty Skrufff
Marius Funk
Fidelity Kastrow
ED2000
Dj Vela
Mijk Van Dijk
Jochen Discomeyer
Tim Thaler
Finckobot
Ann M Cazal


25.08 SOBOTA / SATURDAY / Dolina Trzech Stawów, Katowice (ul. Francuska 180).

MAIN STAGE:

17.00 - 18.00 Miloopa Live (PL)
19.00 - 20.00 TBA
21.00 - 22.00 Madlib feat Freddie Gibbs Live (US)
23.00 - 00.00 Mouse on Mars Live (GER)
01.00 - 03.00 Four Tet & Caribou Back2Back DJ Set (UK/CAN)

HIPNO STAGE:

18.00 - 19.00 OCET Live (PL)
20.00 - 21.00 TBA
22.00 - 23.00 ESKMO Live (US)
00.00 - 01.00 Brandt Brauer Frick Ensemble Live (GER)
02.00 - 03.00 Ghostpoet Live (UK)
03.00 - 04.00 The Gaslamp Killer dj set (US)
04.00 - 05.00 TNGHT (UK/CAN)

RED BULL MUSIC ACADEMY CLUB STAGE:

20.30 - 21.30 TBA
21.30 - 23.30 Morphosis (LEB)
23.30 - 00.30 Saschienne Live (GER)
00.30 - 02.00 The Black Dog Live (UK)
02.00 - 04.00 Michael Mayer dj set (GER)
04.00 - 06.00 Lucy dj set (ITA)

RED BULL TOURBUS:

(Times TBA)
Dj Rashad & DJ Spinn dj set (US)
Baasch (PL)

BLN.FM STAGE:

(Times TBA)
Jonty Skrufff
Marius Funk
Fidelity Kastrow
ED2000
Dj Vela
Mijk Van Dijk
Jochen Discomeyer
Tim Thaler
Finckobot
Ann M Cazal
TBA

Źródło: festiwalnowamuzyka.pl

Bilety
Sprzedaż zakończona.