PolskiPolski
 
Buy tickets for concert Tribute to... - Katowice, Warszawa, Toruń, Poznań, Lublin, Wrocław - 2018-10-19 - 2018-11-21
2018-10-19 - 2018-11-21, POLSKA

Wyjątkowy koncert poświęcony gwiazdom światowej muzyki.

Buy tickets for concert Brodka MTV Unplugged - Narodowe Forum Muzyki - Wrocław - Thursday, September 20, 2018, 19:00
Thursday, September 20, 2018, Wrocław
Buy tickets for Polska Noc Kabaretowa 2018 - Elbląg, Szczecin, Łódź, Poznań, Wrocław, Warszawa - 2018-10-07 - 2018-11-24
2018-10-07 - 2018-11-24, POLSKA

Zabawa stulecia - Świętujemy 100-lecie Niepodległości!

Buy tickets for concert A PERFECT CIRCLE - Tauron Arena Kraków - Kraków - Saturday, December 15, 2018, 20:00
Saturday, December 15, 2018, Kraków
Buy tickets for concert Raz Dwa Trzy - Ważne piosenki - Opera i Filharmonia Podlaska - Białystok - Saturday, November 3, 2018, 18:00
Saturday, November 3, 2018, Białystok
Buy tickets for concert Zespół Pod Budą - 40-lecie - POLSKA - 2018-10-09 - 2019-01-08
2018-10-09 - 2019-01-08, POLSKA
Buy tickets for concert Nigel Kennedy - Komeda meets Gershwin - Alvernia Planet - Alwernia - Saturday, September 15, 2018, 19:00
Saturday, September 15, 2018, Alwernia
Buy tickets for concert Ania Dąbrowska - The Best Of - Kraków, Opole - 2018-08-18 - 2018-12-11
2018-08-18 - 2018-12-11, Kraków, Opole

Good Taste Production zaprasza na koncerty Ani Dąbrowskiej „The Best Of”, podczas których zabrzmią największe przeboje artystki!

Buy tickets for Przybora na 102 - Magda Umer i Mumio - Gdańsk, Poznań - 2018-11-10 - 2018-11-26
2018-11-10 - 2018-11-26, Gdańsk, Poznań

"Przybora na 102" czyli spotkanie trzech artystycznych temperamentów - Jeremiego Przybory, Magdy Umer i Mumio. Dowcipnie, zabawnie, ale też refleksyjnie i wzruszająco. Zapraszamy!

Buy tickets for concert AL DI MEOLA - Opus - Impart - Wrocław - Sunday, November 4, 2018, 19:00
Sunday, November 4, 2018, Wrocław
Buy tickets for festival 14 Spotkania z Filmem Górskim - Zakopane - 2018-08-30 - 2018-09-02
2018-08-30 - 2018-09-02, Zakopane
Sat, September 1, 2018, Kraków
2018-10-21 - 2018-12-06, POLSKA
Tue, November 20, 2018, Wrocław
Big Daddy "T" Blues Jam Session
Thu, August 16, 2018
Wrocław




Ania Dąbrowska - The Best Of
2018-08-18 - 2018-12-11
Kraków, Opole

ShataQS - koncert przy świecach
Sun, August 19, 2018
Wrocław




Vertigo Summer Jazz Festival
Wed, August 22, 2018
Wrocław

Improkracja in English
Wed, August 22, 2018
Wrocław




Zbyszek "Zbylu" Nowak Blues Jam Session
Thu, August 23, 2018
Wrocław

The Jackson 5 "An American Dream"
Fri, August 24, 2018
Wrocław




Voo Voo
Sat, August 25, 2018
Gorzanów




Renomowany Jazz vol. 3: Motown Orchestra
Wed, August 29, 2018
Wrocław




The Backwards
Thu, August 30, 2018
Gorzanów

14 Spotkania z Filmem Górskim
2018-08-30 - 2018-09-02
Zakopane







Zalewski śpiewa Niemena
Sun, September 2, 2018
Kraków