PolskiPolski
 
Buy tickets for concert V urodziny Vertigo: Jazzpospolita - Premiera: Przypływ - Vertigo Jazz Club & Restaurant - Wrocław - Sunday, February 16, 2020, 20:00
Sunday, February 16, 2020, Wrocław

Koncert Jazzpospolita w ramach obchodów piątych urodzin Vertigo Jazz Club & Restaurant.

Buy tickets for concert Deep Purple - Live In Concert - Atlas Arena - Łódź - Wednesday, October 14, 2020, 20:00
Wednesday, October 14, 2020, Łódź
Buy tickets for concert Andrzej Piaseczny - The best - Łódź, Warszawa, Poznań, Zabrze - 2020-02-03 - 2020-03-27
2020-02-03 - 2020-03-27, POLSKA
Buy tickets for concert FISH - Kraków, Wrocław - 2020-11-11 - 2020-11-12
2020-11-11 - 2020-11-12, Kraków, Wrocław
Buy tickets for concert Artur Andrus i jego goście - Warszawa, Wrocław, Zabrze, Poznań - 2020-02-02 - 2020-03-23
2020-02-02 - 2020-03-23, POLSKA
Buy tickets for concert STEEL PANTHER - Klub Studio - Kraków - Saturday, June 13, 2020, 20:00
Saturday, June 13, 2020, Kraków
Buy tickets for concert Katie Melua - Live in Concert - Hala Stulecia - Wrocław - Friday, October 9, 2020, 19:00
Friday, October 9, 2020, Wrocław
Sat, June 13, 2020, Kraków
2020-01-27 - 2020-02-24, POLSKA
Wed, October 14, 2020, Łódź
Warsztaty wokalne: Alicja Janosz Dzieciom
2020-01-11 - 2020-02-08
Wrocław

REEL ROCK 14
Thu, January 23, 2020
Kraków

Karnawał flamenco z Los Duendes
Fri, January 24, 2020
Wrocław




CLAN OF XYMOX
Fri, January 24, 2020
Wrocław

Bal Maskowy z Vertigo Band
Sat, January 25, 2020
Wrocław




Bethel - XIII Urodziny
Sat, January 25, 2020
Wrocław

Dzieciaki w Vertigo z Olą Turoń
Sun, January 26, 2020
Wrocław




1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz
Sun, January 26, 2020
Wrocław

CreARTive Project: Beatles & more
Mon, January 27, 2020
Wrocław







The Toy Dolls, Farben Lehre
Fri, January 31, 2020
Wrocław




wROCKfest.pl prezentuje: DŻEM
Sat, February 1, 2020
Wrocław

Artur Andrus i jego goście
2020-02-02 - 2020-03-23
POLSKA

Vertigo Presents: Re-Karpaty
Sun, February 2, 2020
Wrocław




Andrzej Piaseczny - The best
2020-02-03 - 2020-03-27
POLSKA