PolskiPolski
 
Katowice Tattoo Konwent

Katowice Tattoo Konwent

2018-09-15 - 2018-09-16
( Wstęp każdego dnia festiwalu od godz. 12:00 )


Galeria Szyb Wilson
ul. Oswobodzenia 1
40-403, Katowice
sales closed

Promotion

W cenę biletu wliczony został upominek od firmy Red Bull w postaci 1 puszki napoju energetycznego przypadającego na każdego odwiedzającego z wykupionym w przedsprzedaży biletem. Promocja nie obowiązuje biletów kupowanych na miejscu przy bramkach biletowych.
Description

Już za chwilę odbędzie się 27. edycja Tattoo Konwent – festiwalu tatuażu i muzyki! Po wizytach w Poznaniu, Wrocławiu i Gdańsku, impreza zagości w Katowicach. W weekend 15/16 września 2018 na klimatycznym Nikiszowcu, w Galerii Szyb Wilson znajdującej się na ul. Oswobodzenia 1, miłośnicy sztuki ozdabiania ciała po raz kolejny obejrzą najzdolniejszych tatuatorów przy pracy. Tym razem w strefie wystawienniczej spotkać będzie można około 200 tatuażystów. Tattoo Konwent to niepowtarzalna okazja, by znaleźć wymarzony projekt i odpowiedniego artystę, sprawdzić kto wykonuje najlepsze wzory w kraju, zobaczyć kto „dziara się w ciemno”, samodzielnie wytatuować banana, a także wystawić w konkursie utrwalony na swoim ciele tatuaż.

Strefa wystawiennicza, w której powstaną setki obrazów na ciele, to niejedyna atrakcja imprezy. W programie znalazły się również elektryzujące pokazy oraz koncerty. W Katowicach wystąpi między innymi legenda street punka – Booze&Glory, która porwie publikę do zabawy swoim energetycznym graniem. Supportować będzie ich Pleasure Trap, grupa tworząca w podobnym stylu.

Jeśli wolisz rapowe klimaty, zostań na Tattoo Konwent aż do niedzielnego wieczora. Wtedy na scenie pojawi się znany ze swoich freestyle'owych korzeni Te-Tris. Lubisz nietypowe brzmienia? Sprawdź, co ma do zaproponowania RAU, który wystąpi chwilę przed nim. Tattoo Konwent dopełniać będzie także muzyczne tło, o które zadbają nasi DJe. Ze sceny popłynie nuta serwowana przez PZG, a w strefie chill za głośnikami staną: DJ WEST, DJ HOPBEAT i CO.

Nie zawiedzie Cię również program artystyczny tej edycji. Popis swoich umiejętności da grupa Show Burlesque Dance, która jak sama nazwa wskazuje, specjalizuje się w pokazach kabaretowej, erotycznie zabarwionej choreografii w retro klimacie. Dziewczyny zaprezentują również sensualny taniec pole dance. W programie przewidziano także pokaz freakshow w wykonaniu Eve Elle, po której można spodziewać się ekstremalnych zwrotów akcji. Czym to jest human blockhead? Przyjdź i przekonaj się na własne oczy.

Spacerując po Galerii Szyb Wilson, natkniesz się na liczne strefy tematyczne, wystawy, obejrzysz customowe pojazdy, kupisz modne ciuchy, będziesz pozować w studio fotograficznym, odpoczniesz w chillzone albo napijesz się zimnego piwa. Przed wejściem do budynku stacjonować będą foodtracki. Pierwszy dzień imprezy zakończy afterparty w Królestwie, w czasie którego zagrają: FALCON1, DJ WEST i DJ HOPBEAT.

To kolejna edycja, która odbędzie się pod hasłem „Dołącz do rodziny”. Na wydarzenie zapraszamy rodziców i dzieci, dla których przygotowaliśmy specjalne atrakcje! Dodatkowo maluchy do 10 lat i seniorzy powyżej 60-tego roku życia mogą wziąć udział w imprezie za darmo! W tym roku Tattoo Konwent wspiera stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce, na rzecz którego przekaże złotówkę od każdego sprzedanego biletu!

Więcej informacji na temat wydarzenia i program godzinowy znajdziesz na: www.katowice.tattookonwent.pl

Tickets
Sales closed.