PolskiPolski
 
Orange Video Fest by LifeTube

Orange Video Fest by LifeTube

Sat, May 16, 2015, 10:00

Hala Torwar
ul. Łazienkowska 6a
00-449, Warszawa
sales closed

Promoter statement

Przedsprzedaż biletów online jest prowadzona do 15 maja do godz. 23:59. W dniu wydarzenia bilety będą dostępne na terenie festiwalu w cenie 39,00 PLN/os.

-------
Dzieci do lat 13 muszą uczestniczyć w imprezie pod opieką rodzica/pełnoletniego opiekuna.

-------
Przypominamy, że bilety elektroniczne SmartTicket™ należy wydrukować. Tylko wydrukowane bilety upoważniają do wstępu na imprezę.
Description

Najgłośniejsza impreza Youtube po raz drugi!

 II edycja Orange Video Fest by LifeTube już 16 maja

 

Już za miesiąc LifeTube organizuje kolejną edycję Orange Video Fest by LifeTube. Ulubione gwiazdy YouTube’a będzie można spotkać 16 maja na warszawskim Torwarze. Jedną z największych atrakcji będzie rozbudowana strefa gamingowa, tworzona razem z Fantasy Expo.

W tym roku OVF, podobnie jak I edycja, zostanie podzielony na część związaną ściśle z twórcami oraz biznesową. Mając na uwadze ogromne zainteresowanie gości zeszłoroczną edycją, postanowiliśmy znacząco rozbudować II edycję na przykład o większą strefę gamingową. – wyjaśnia Barbara Sołtysińska, prezes zarządu LifeTube. Partnerem strefy gamingowej II edycji jest Fantasy Expo, a na fanów gier komputerowych czekają takie atrakcje, jak turnieje Counter Strike: Global Offensive i League of Legends, komentowane przez profesjonalistów, spotkania z gwiazdami e-sportu i gamingowej części YouTube, strefa free-play, a także konkursy i cosplay.

I edycja Orange Video Fest by LifeTube okazała się jednym z największych internetowych wydarzeń 2014 roku – 6 grudnia warszawski Torwar odwiedziło ponad 8 000  osób, które miały okazję spotkać na żywo swoich ulubionych twórców. Jest to największe tego typu wydarzenie w Europie, porównywalne z amerykańskim VidConem. Relacje z pierwszej edycji OVF by LifeTube obejrzano ponad 9 000 000 razy, a samemu wydarzeniu zostało poświęcone ponad 54 000 wzmianek w Internecie.

Na II edycji Orange Video Fest pojawią się m.in. twórcy kanałów rozrywkowych (SA Wardęga, Łukasz Jakóbiak, Z Dupy, Włodek Markowicz, Dem3000, Cyber Marian, Szparagi, Sadam, Ravgor, Wapniak, Matt Olech, Karol Paciorek, Martin Stankiewicz), gamingowych (Drollercaster, SKKF, Rock, JDabrowsky), popularnonaukowych (Polimaty, Mówiąc Inaczej, AdBuster, Sci Fun) oraz beauty i lifestyle (Red Lipstick Monster, Love and Great Shoes, Kocham Gotować).

Relacja z I edycji Orange Video Fest by LifeTube: https://youtu.be/Kp2bQ-Dx-wo

II edycja Orange VideoFest by LifeTube jest organizowane wspólnie ze sponsorem tytularnym – Orange, Fantasy Expo oraz sieciami Independent Digital i Divimove.

Więcej na stronie www.orangevideofest.pl

Źródło: organizator wydarzenia

Ceny biletów

Przedsprzedaż (do 15.05.):

24,99 zł - bilet jednoosobowy
39,99 zł - bilet dwuosobowy*
39,99 zł - bilet trzyosobowy*
74,99 zł - bilet specjalny* (bilet czteroosobowy + 1 os. gratis plus plakietka do zbierania autografów)

W dniu wydarzenia (16.05.):

39,00 PLN - bilet jednoosobowy

 

*W przypadku biletów dwu oraz trzyosobowych oraz biletów specjalnych wszyscy uczestnicy biletu muszą wejść na teren imprezy jednocześnie.

Wszystkie bilety będą wymieniane na opaski.

Tickets
Sales closed.