PolskiPolski
 
Venue Information and Events
 

Vertigo Jazz Club

ul. Oławska 13
50-123  Wrocław



Current Events

price: 30,00 PLN
Dzieciaki w Vertigo z Olą Turoń
Sunday, October 20, 2019,  Wrocław
prices from: 10,00 PLN
price: 30,00 PLN
Bar Batalia - "Szybko czy ładnie?"
Monday, October 21, 2019,  Wrocław
price: 10,00 PLN
Improkracja: Krótkie formy; Jazz Jam Session
Tuesday, October 22, 2019,  Wrocław
price: 30,00 PLN
Historia Franka Sinatry vol. 8 - "Swingin' with Sinatra"
Wednesday, October 23, 2019,  Wrocław
price: 30,00 PLN
Vertigo Blues Night Presents: George Dyer Band
Thursday, October 24, 2019,  Wrocław
price: 20,00 PLN
price: 30,00 PLN
Vertigo Presents: Tango Night
Sunday, October 27, 2019,  Wrocław
price: 30,00 PLN
Dwaj Panowie w Vertigo / Piano Bar
Monday, October 28, 2019,  Wrocław
price: 20,00 PLN
Improkracja: Penetruje; Jazz jam session
Tuesday, October 29, 2019,  Wrocław
price: 30,00 PLN
Zaduszki Jazzowe: John Coltrane Quartet Music
Wednesday, October 30, 2019,  Wrocław
price: 30,00 PLN
Vertigo Blues Night Presents: Tribute To Chicago Blues
Thursday, October 31, 2019,  Wrocław
price: 20,00 PLN
price: 30,00 PLN
price: 30,00 PLN
price: 20,00 PLN
Improkracja: Tymczasem | Jazz jam session
Tuesday, November 5, 2019,  Wrocław
price: 30,00 PLN
Tomasz Krajewski & Gentelmen's Jazz
Wednesday, November 6, 2019,  Wrocław
price: 20,00 PLN
Vertigo Friday Night Presents: Vertigo Band
Friday, November 8, 2019,  Wrocław
price: 30,00 PLN
Mackiewicz & Berger: "Favourite Melodies"
Sunday, November 10, 2019,  Wrocław
price: 20,00 PLN
Kto Ci ukradł marzenia - coaching improwizowany
Tuesday, November 12, 2019,  Wrocław
price: 30,00 PLN
Upadek, czyli 88. Antykabaret Dobry Wieczór we Wrocławiu
Wednesday, November 13, 2019,  Wrocław
price: 30,00 PLN
Wieczór z muzyką cygańską: Teresa Mirga i Kałe Bała
Thursday, November 14, 2019,  Wrocław
price: 40,00 PLN
Improkracja: Krótkie formy! | Jazz jam session
Tuesday, November 19, 2019,  Wrocław
price: 30,00 PLN
price: 30,00 PLN
Improkracja: Bestseller | Jazz jam session
Tuesday, November 26, 2019,  Wrocław
price: 30,00 PLN
Rafał Karasiewicz Power Set feat. Krzesimir Dębski
Wednesday, November 27, 2019,  Wrocław
prices from: 60,00 PLN
Historia Franka Sinatry vol. 9 - "Best Selling Songs"
Thursday, November 28, 2019,  Wrocław
price: 30,00 PLN
prices from: 159,00 PLN