PolskiPolski
 
Venue Information and Events
 

Stara Piwnica

ul. Krupnicza 15
53-004  Wrocław

Tel.:792 265 354
www:https://www.facebook.com/StaraPiwnicaWroclaw/
Stara Piwnica - Wrocław
Stara Piwnica, to kolejny po Starym Klasztorze, klub muzyczny firmowany przez znane w całej Polsce marki wROCKfest.pl, Ethno Jazz Festival oraz City Sounds – jakość koncertów, które będą tam prezentowane jest więc gwarantowana.

Doskonała lokalizacja przy ul. Krupniczej, naprzeciwko Narodowego Forum Muzyki, tuż obok ul. Włodkowica w Dzielnicy Czterech Świątyń, to niewątpliwy atut lokalu.
Klimatyczne wnętrza, duży wybór niekoncernowych piw oraz win, a w niedalekiej przyszłości również kuchnia i oferta gastronomiczna na wysokim poziomie, sprawią, że każdy znajdzie w Starej Piwnicy coś dla siebie.
Także ogródek nad fosą z widokiem na Promenadę Staromiejską znajdzie swoich stałych bywalców.


Current Events

Łukasz Łyczkowski & 5 Rano
Friday, February 22, 2019,  Wrocław
price: 25,00 PLN , standing room
Imperial Age (RU)
Saturday, February 23, 2019,  Wrocław
price: 45,00 PLN , standing room
Koncert Inauguracyjny
Thursday, February 28, 2019,  Wrocław
price: 20,00 PLN
Ted Nemeth
Saturday, March 2, 2019,  Wrocław
price: 30,00 PLN
Tribute to Iron Maiden: Blood Brothers
Tuesday, March 5, 2019,  Wrocław
price: 35,00 PLN , standing room
Tribute to James Brown - "I feel good!"
Thursday, March 7, 2019,  Wrocław
price: 30,00 PLN
price: 40,00 PLN
LINKIN PARK TRIBUTE SHOW - NewTonz (Ukraina)
Tuesday, March 12, 2019,  Wrocław
price: 35,00 PLN , standing room
Hello My Sunshine
Thursday, March 21, 2019,  Wrocław
price: 25,00 PLN
Power Of Trinity
Saturday, March 23, 2019,  Wrocław
price: 30,00 PLN , standing room
SONBIRD
Sunday, March 24, 2019,  Wrocław
price: 30,00 PLN
Tribute to Metallica - AlcoholicA
Saturday, March 30, 2019,  Wrocław
price: 40,00 PLN , standing room
Nirvana Tribute Show
Tuesday, April 16, 2019,  Wrocław
price: 35,00 PLN , standing room
TURBO - "The Last Warrior Tour"
Friday, September 27, 2019,  Wrocław
price: 40,00 PLN , standing room