PolskiPolski
 
80. Antykabaret Olimpijski z plusem - 4 urodziny Vertigo

80. Antykabaret Olimpijski z plusem - 4 urodziny Vertigo

Wed, February 13, 2019, 19:30

sales closed

Promoter statement

Bilet na koncert nie jest gwarancją miejsca siedzącego. W lokalu możliwa jest rezerwacja miejsc pod adresem http://vertigojazz.pl/pl/rezerwacje/

Lokal przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich. Po zakończeniu sprzedaży online bilety na wydarzenie będą dostępne również przed wejściem do klubu w dniu wydarzenia.
Description

To będzie 80. Antykabaret Dobry Wieczór we Wrocławiu.

Postanowiliśmy mu nadać szczególną rangę. Ochrzciliśmy go mianem „Olimpijski” – by, po pierwsze podkreślić jego boski wymiar, a po drugie, odnieść się do starożytnej rachuby czasu. W przeszłości bowiem, czteroletni okres pomiędzy igrzyskami, nazywany był olimpiadą. Jeśliby więc zachować taki podział, 13 lutego dla Antykabaretu (rocznik 2011) kończy się druga olimpiada. Co znamienne – dla klubu Vertigo (narodziny 2015), w którym odbywają się spotkania Antykabaretu, 14 lutego zamknie się cykl pierwszej olimpiady. Tradycyjnie okres olimpiady kończyły igrzyska, czyli święta ku czci bogów zasiadających na Olimpie.

Spodziewajcie się zatem igrzysk, podczas których bogowie zstąpią do Vertigo. Będziemy raczyli się nektarem zapewniającym nieśmiertelność i ambrozją, dzięki której zachowamy wieczną młodość. Zacznijcie już splatać wawrzynowe wieńce, którymi tego dnia na znak zwycięstwa i chwały, ustroicie dumne czoła.

Tickets
Sales closed.