PolskiPolski
 
Antykabaret

Antykabaret

Fri, February 13, 2015, 19:00

sales closed
Description

ANTYKABARET  13 lutego w Starym Klasztorze!

13 lutego 2011 roku, o godzinie 19.30, w sali Restauracji Con Vivio, przy ulicy Purkyniego 1, odbył się ten pierwszy, historyczny Antykabaret Dobry Wieczór we Wrocławiu. Przy zielonym, pomalowanym w paprocie fortepianie, którego nigdy nie dało się nastroić, zasiadł Rafał Karasiewicz.. Krótki tusz, po którym na scenie pojawił się Marek Kocot i powitał Gości. Wieczór nie był zbyt długi, frekwencja skromna, pojawił się hymn Antykabaretu, obudzone zostały nadzieje na przyszłe spotkania i deklaracja woli – spotykać się co miesiąc – zawsze trzynastego.

Od tamtego wydarzenia mijają dokładnie cztery lata. Miejsce Ristorante Con Vivio zastąpił Stary Klasztor, zniknął zielony fortepian, przez scenę przewinęło się wielu rozmaitych wykonawców, wierzymy jednak, że Duch tego pierwszego Antykabaretu, pozostał w gotyckich murach sali na parterze

13 lutego 2015 roku chcemy powrócić do tamtego wydarzenia. 40 Antykabaret Dobry Wieczór we Wrocławiu będzie spotkaniem retrospektywnym i z założenia elitarnym. Chcemy zaprosić wszystkich Wykonawców z pierwszego programu (zobaczymy na ile się to uda). Niczym do domowej spiżarki z konfiturami, marynatami, nalewkami zamierzamy sięgnąć do zachowanych emocji i wspomnień.

Postanowiliśmy sprzedać jedynie 111 biletów (trzy jedynki, na cześć pierwszego spotkania).

By dać wszystkim równe szanse na zakup biletów, ich sprzedaż uruchomimy dopiero od poniedziałku, 26 stycznia od godziny 13 (trzynastka jest od początku wpisana w ideę Antykabaretu).

Źródło: organizator wydarzenia

Tickets
Sales closed.