PolskiPolski
 
Bang2 - Premiery 2020

Bang2 - Premiery 2020

2020-01-22 - 2020-02-24

POLSKA

Częstochowa
Wednesday, January 22, 2020, 19:30
prices from: 89,00 PLN , seating room
Bydgoszcz
Thursday, January 23, 2020, 19:30
price: 89,00 PLN , seating room
Szczecin
Monday, January 27, 2020, 19:30
price: 89,00 PLN , seating room
Szczecin
Tuesday, January 28, 2020, 19:30
prices from: 89,00 PLN , seating room
Wrocław
Wednesday, January 29, 2020, 19:30
prices from: 89,00 PLN , seating room
Włocławek
Saturday, February 1, 2020, 19:30
price: 89,00 PLN , seating room
Zielona Góra
Sunday, February 2, 2020, 19:30
prices from: 60,00 PLN , seating room
Warszawa
Tuesday, February 4, 2020, 19:30
price: 89,00 PLN , seating room
Kraków
Wednesday, February 5, 2020, 19:30
price: 89,00 PLN , seating room
Warszawa
Thursday, February 6, 2020, 19:30
price: 89,00 PLN , seating room
Warszawa
Friday, February 7, 2020, 19:30
price: 89,00 PLN , seating room
Wrocław
Monday, February 10, 2020, 19:30
prices from: 89,00 PLN , seating room
Wrocław
Tuesday, February 11, 2020, 19:30
prices from: 89,00 PLN , seating room
Katowice
Wednesday, February 12, 2020, 19:30
price: 89,00 PLN , seating room
Katowice
Thursday, February 13, 2020, 19:30
prices from: 89,00 PLN , seating room
Lublin
Monday, February 17, 2020, 19:30
prices from: 89,00 PLN , seating room
Łódź
Tuesday, February 18, 2020, 19:30
prices from: 89,00 PLN , seating room
Gdańsk
Wednesday, February 19, 2020, 19:30
prices from: 89,00 PLN , seating room
Warszawa
Sunday, February 23, 2020, 19:30
prices from: 89,00 PLN , seating room
Warszawa
Monday, February 24, 2020, 19:30
prices from: 89,00 PLN , seating room
Description

Rafał PacześŁukasz "Lotek" Lodkowski oraz Kacper Ruciński w trasie, której jeszcze nie było. 3 ARMATY  POLSKIEGO  STAND-UPU.  Odpali je po kolei na scenie prowadzący to wydarzenie Rafał Rutkowski ! Tylko premierowe programy, napisane specjalnie na tę okazję, które będziecie mogli zobaczyć po raz pierwszy w życiu i tylko tutaj. Największe hale w Polsce. Sto tysięcy biletów. Plus Goście. Gotowi na BANG 2?