PolskiPolski
 
Polska Noc Kabaretowa 2019

Polska Noc Kabaretowa 2019

2019-05-24 - 2019-12-07

POLSKA

Gorzów Wielkopolski
Friday, May 24, 2019, 20:00
prices from: 70,00 PLN , seating room
Płock
Saturday, September 14, 2019, 19:00
prices from: 80,00 PLN , seating room
Kraków
Friday, October 18, 2019, 20:00
prices from: 80,00 PLN , seating room
Wrocław
Friday, November 8, 2019, 20:00
prices from: 85,00 PLN , seating room
Warszawa
Saturday, November 9, 2019, 19:00
prices from: 95,00 PLN , seating room
Lublin
Sunday, November 10, 2019, 19:00
prices from: 90,00 PLN , seating room
Bydgoszcz
Monday, November 11, 2019, 17:00
prices from: 80,00 PLN , seating room
Łódź
Friday, November 15, 2019, 20:00
prices from: 80,00 PLN , seating room
Poznań
Friday, December 6, 2019, 20:00
prices from: 90,00 PLN , seating room
Szczecin
Saturday, December 7, 2019, 19:00
prices from: 85,00 PLN , seating room
Description

Polska Noc Kabaretowa 2019

Humor świata

Zapraszamy w najśmieszniejszą podróż Waszego życia! Na niezwykłym pokładzie PNK2019 wyruszamy w poszukiwaniu humoru świata. Niezastąpiony przewodnik – Kabaret Nowaki zadba o to, aby było różnorodnie, dynamicznie i all inclusive. W drogę zabiorą się z nami najodważniejsi odkrywcy humoru świata: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski, Kabaret Smile i Kabaret K2. Zajrzymy do najbardziej dzikich zakątków świata, nie ominiemy żadnej wyspy i szczytu w poszukiwaniu najśmieszniejszego żartu. Zadbamy o to, aby nasza wspólna przygoda była pełna kolorów, zaskakujących odkryć i śmiechu ponad wszelkimi granicami. 

Podróż za jeden uśmiech, Rejs i Boso przez świat mogą się schować! Nadciąga Polska Noc Kabaretowa 2019! Wskakujcie na pokład i ruszajcie z nami w poszukiwaniu humoru świata:)