PolskiPolski
 
Stand-up Polska w Scenie54: Michał Kempa, Wojtek Fiedorczuk, Damian Skóra

Stand-up Polska w Scenie54: Michał Kempa, Wojtek Fiedorczuk, Damian Skóra

Sun, December 10, 2017, 18:00

sales closed
Description

Scena54 ma zaszczyt zaprosić na pierwszą odsłonę „Cyklicznego Występu Scenicznego”, czyli jednego z wielu wieczorów z topowymi stand-upperami z kraju.

Już 10.12 (niedziela) #NaScenie pojawi się dwóch znakomitych komików ze Stand-up Polska: Michał „Kempa” Kempa oraz Wojtek Fiedorczuk. Imprezę poprowadzi krakowski promotor sceny stand-upowej i komik Damian Skóra.

 

Michał Kempa – z wykształcenia prawnik, z zamiłowania amator joggingu, komik a także osoba medialna. Współpracował m.in. z Rock Radio, gdzie współtworzył audycję „Pyta Nie Na Śniadanie”, TVP1, gdzie był współprowadzącym program „Lubię to”, a od lipca 2016 r. jest komentatorem Szkła kontaktowego w TVN24, natomiast w TVN pojawił się u Kuba Wojewódzki. Występował też w “Stand up. Zabij mnie śmiechem” na antenie Polsatu oraz prowadził Comedy Club na kanale Comedy Central.

Brał udział w większych wydarzeniach w kraju – prowadził roast Czesława Mozila i pojawił się na roaście Michała Wiśniewskiego. Za granicą można go było zobaczyć np. w Nowojorskim Gotham Comedy Club. Jest laureatem polskich festiwali i konkursów kabaretowych takich jak: 1. miejsce w PAKA 2012, 2. miejsce Mulatka 2012, Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry (2. miejsce w 2011 i 3. miejsce w 2012).

Zobacz Michała na scenie:

Roast Czesława Mozila: https://www.youtube.com/watch?v=-N0iMyk6UDE 
Roast Michała Wiśniewskiego: https://www.youtube.com/watch?v=FmE8lEmN61M  


Wojtek Fiedorczuk
– uchodzi za szczerego, zaskakującego i kontrowersyjnego Stand-uppera. Ceni inteligentny humor i takie też są jego występy: pełne prowokacji, absurdu i odrobiny wariactwa. Uczestniczył w roastach Michała Wiśniewskiego, Czesława Mozila i Szymona Majewskiego.

Wojtek w akcji:

https://www.youtube.com/watch?v=cXWNe_odw_U&t=6s 
roast Michała Wiśniewskiego: https://www.youtube.com/watch?v=DcxKu_l0Bko 


Damian Skóra
– Członek grup Comedy Lab oraz anglojęzycznej Kraków Stand-Up Comedy. Zwycięzca plebiscytu na najlepszego stand-uper’a… według jego mamy. Jego występy są pełne ironicznego poczucia humoru oraz autoironii. Autor takich przebojów jak „Ech miła, żebyś uśmiechała się tyle co na instagramie” oraz „bez mięsa – bez sensa”.


Bilety:

30 zł - przedsprzedaż
40 zł - w dniu wydarzenia

Bilety w dniu wydarzenia w cenie 40 PLN dostępne będą przy wejściu tylko w wypadku, gdy nie sprzeda się wcześniej cała pula. 

W cenę każdego biletu wliczony został  kieliszek prosecco na powitanie Gości. 

Tickets
Sales closed.