PolskiPolski
 
Stand-up Show 2019 - The best of

Stand-up Show 2019 - The best of

2019-01-27 - 2019-06-07

POLSKA

Zielona Góra
Sunday, January 27, 2019, 19:30
price: 75,00 PLN , seating room
Szczecin
Monday, January 28, 2019, 19:30
price: 70,00 PLN , seating room
Łódź
Thursday, January 31, 2019, 19:30
price: 80,00 PLN , seating room
Kraków
Friday, February 1, 2019, 19:30
price: 85,00 PLN , seating room
Katowice
Saturday, February 2, 2019, 19:30
prices from: 65,00 PLN , seating room
Warszawa
Wednesday, February 6, 2019, 19:30
price: 85,00 PLN , seating room
Lublin
Thursday, February 7, 2019, 19:30
price: 70,00 PLN , seating room
Olsztyn
Friday, February 8, 2019, 19:30
price: 75,00 PLN , seating room
Włocławek
Saturday, February 9, 2019, 19:30
price: 75,00 PLN , seating room
Gdańsk/Sopot
Sunday, February 10, 2019, 19:30
price: 75,00 PLN , seating room
Płock
Monday, June 3, 2019, 19:30
price: 80,00 PLN , seating room
Kalisz
Tuesday, June 4, 2019, 19:30
price: 80,00 PLN , seating room
Gorzów Wielkopolski
Wednesday, June 5, 2019, 19:30
price: 80,00 PLN , seating room
Toruń
Thursday, June 6, 2019, 19:30
price: 80,00 PLN , seating room
Częstochowa
Friday, June 7, 2019, 19:30
price: 80,00 PLN , seating room
Description

STAND-UP SHOW 2019 - THE BEST OF – to największe komediowe wydarzenie w Polsce.

Czołówka najlepszych komików w kraju na jednej scenie i dziesiątki tysięcy widzów. 11 miast i trasa, która z pewnością przejdzie do historii! Wystąpią: Łukasz Lotek Lodkowski, Rafał Pacześ, Katarzyna Piasecka, Kacper Ruciński, Rafał Rutkowski i inni. Pełen skład STAND-UP SHOW 2019 ujawnimy wkrótce. Szykujcie się na ponad dwie godziny rasowego stand-upu!