PolskiPolski
 
Adam Nowak i Akustyk Amigos

Adam Nowak i Akustyk Amigos

Mon, December 18, 2017, 20:00

sales closed

Promoter statement

Bilet na koncert jest gwarancją miejsca siedzącego. W lokalu możliwa jest rezerwacja miejsc pod adresem rezerwacje@vertigojazz.pl - w przypadku zakupu biletów VIP.

Lokal przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Description

Adam Nowak i Akustyk Amigos to solowy, akustyczny projekt Adama Nowaka z zespołu Raz, Dwa, Trzy oraz Karima Martusewicza z zespołu Voo Voo i Jarka Trelińskiego z Raz Dwa Trzy. Projekt ten jest jeszcze w fazie kształtowania się.

Na koncertach można więc spodziewać się wielu niespodzianek, łączących wspólne doświadczenia artystów, ich dotychczasowe dokonania jak i zupełnie nowe, często pra-premierowe wykonania utworów Adama Nowaka. Utwory te w niedalekiej przyszłości znajdą miejsce na autorskiej, solowej płycie Adama Nowaka.

„Pomysł na wspólne muzykowanie powstał pod koniec roku 2013. Najzwyczajniej w świecie lubimy się towarzysko, dobrze się ze sobą czujemy, również artystycznie. W związku z tym postanowiliśmy przenieść te miłe doznania na scenę, a w niedalekiej przyszłości na płytę.

Pracujemy nad zupełnie nowym repertuarem, przez co na każdym koncercie można spodziewać się jakiejś pra pra pra premiery. Gramy nasze kompozycje do tekstów głównie Adama, ale nie tylko, ponieważ pojawia się Młynarski, czasem Grechuta, a nawet i Herbert. W programie mogą niekiedy znaleźć się także utwory z repertuaru naszych rodzimych zespołów, oczywiście w specjalnych akustycznych aranżacjach.

Dzięki kameralnej oprawie, koncert ma charakter bardzo bliskiego, intymnego spotkania z publicznością, którą prosimy by była przygotowana na nieoczekiwany, również dla nas, przebieg wydarzeń .

Życzymy przyjemnego słuchania

Bilety:

49 zł - I pula (liczba biletów promocyjnych jest limitowana)
69 zł - II pula

Bilety VIP:

89 zł - Bilet VIP (bilet gwarantuje miejsce przy stoliku blisko sceny)*

*Posiadacze biletów biletów VIP mają możliwość rezerwacji konkretnych stolików pod adresem rezerwacje@vertigojazz.pl

Tickets
Sales closed.