PolskiPolski
 
Adrianna Styrcz i friends

Adrianna Styrcz & friends

Wed, April 11, 2018, 20:30

sales closed

Promoter statement

Bilet na koncert nie jest gwarancją miejsca siedzącego. W lokalu możliwa jest rezerwacja miejsc pod adresem http://vertigojazz.pl/pl/rezerwacje/

Lokal przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Description

Urodzinowy koncert ADRIANNY STYRCZ, wrocławskiej wokalistki znanej z projektów Sinusoidal, Eklektik Session i Cuda, a także z kilku radosnych występów podczas akcji Panny z Dobrych Domów, odbędzie się 11.04.2018 (środa) w Jazz Klubie Vertigo. Przy wsparciu jej przyjaciół-muzyków m.in z zespołu Jazz Blaster. Nad oprawą muzyczną wydarzenia pochylili się bowiem legendarni pianista Piotr Rachoń, oraz kontrabasista Żenia Betliński, na perkusji dynamicznie i magicznie przygrywać będzie Michał Lange, a wyjątkowość tego koncertu dopełni gitarowo Maciek Mazurek.

Impreza będzie miała unikatowy charakter z dwóch powodów, po pierwsze na scenie wraz z wokalistką wystąpią zaproszeni przez Adriannę goście m.in.: Natalia Grosiak (Mikromusic), Justyna Szafran (Teatr Muzyczny Capitol) Jacek Szymkiewicz (Pogodno), Grzegorz Guzik Guziński(Flapjack/Homosapiens),Marcin Czarnik (TR Warszawa), Tadek Kulas (Raz, Dwa, Trzy, JazzBlaster)...wykonają wspólnie jazzowe wersje ulubionych utworów wokalistki. Po drugie oprócz duetowych rewelacji będzie można usłyszeć piosenki z nadchodzącej solowej płyty pt. Adrianna Styrcz - Nie kojarzę. Szykuje się niezapomniay wieczór w Vertigo. Zapraszamy!

Tickets
Sales closed.