PolskiPolski
 
Alicja Janosz w Vertigo

Alicja Janosz w Vertigo

Sun, September 24, 2017, 20:00

Vertigo Jazz Club
ul. Oławska 13
50-123, Wrocław

Promoter statement

Bilet na koncert nie jest gwarancją miejsca siedzącego. W lokalu możliwa jest rezerwacja miejsc pod adresem rezerwacje@vertigojazz.pl

Lokal przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Description

Zapraszamy na koncert Alicji Janosz w towarzystwie znakomitych, wrocławskich muzyków. Artyści zagrają zupełnie nowe, autorskie kompozycje Alicji, inspirowane folkiem, oraz kilka piosenek z jej ostatnich płyt - Vintage i Retronowa. 

Będzie to koncert pełen bardzo melodyjnych, ciekawych harmonicznie oraz aranżacyjnie utworów z niebanalnymi tekstami, które z pewnością zaskoczą nie jednego słuchacza, kojarzącego Alicję z rzeczy bardziej komercyjnych. Nowe oblicze wokalistki, autorki piosenek i kompozytorki, warte uwagi. Polecamy!

Alicja Janosz - wokalistka, autorka piosenek, felietonistka. Śpiewa od dziecka. Jano 17-latka wygrała pierwszy polski talent show pt. "Idol". Wcześniej laureatka "Szansy na Sukces" z udziałem Kayah i odtwórczyni jednej z głównych ról w musicalu "Piotruś Pan" wystawianym w Teatrze Muzycznym ROMA. Od roku 2007 współpracuje z zespołem HooDoo Band, z którym zdobyła drugą w swoim dorobku Złotą Płytę i wystąpiła na wielu festiwalach bluesowych oraz okołobluesowych w kraju i zagranicą. Obecnie pracuje nad nową płytą, której esencją będzie głos i gitara akustyczna, czyli prostota formy, która najbardziej inspiruje artystkę.

Dyskografia:

2002: Ala Janosz - płyta solowa
2009: HooDoo Band - podwójny album z zespołem HooDoo Band (złota płyta)
2011: Vintage - płyta solowa
2013: HooDoo Unplugged - DVD&CD z zespołem HooDoo Band
2015: Retronova - płyta solowa

Tickets

Unordered seats
Choose category and tickets amount from the table below. Your tickets will be added to cart for 30 minutes. If you do not make an order at this time, tickets will be returned for sale.

Category Price Quantity Availability
Bilet 25,00 PLN