PolskiPolski
 
Alicja Majewska

Alicja Majewska

Tue, March 8, 2016, 19:00

sales closed
Description

"Jeśli chcą państwo zobaczyć, co to znaczy szyk, klasa i styl, to proszę teraz włączyć nagrywanie" - tak Artur Andrus zapowiedział występ Alicji Majewskiej na koncercie Festiwalu w Opolu w 2015 r. z okazji 90-lecia Polskiego Radia. 

I nie pomylił się. Artystka wręcz powaliła publiczność swoim występem. Pokazała wszystkim, co to jest klasa i bycie gwiazdą. Ponadczasową ikoną,  bez piór i skandali, bez tony sztuczności, która potrafi wyjść na scenę i zahipnotyzować tysiące ludzi.

Alicja Majewska zadebiutowała na scenie w 1968 roku i odtąd nieprzerwanie króluje w sercach fanów polskiej piosenki. Kolejne pokolenia znają i śpiewają jej piosenki, uczą się przez nie wzruszeń. „Jeszcze się tam żagiel bieli”, „Odkryjemy miłość nieznaną”, „Być kobietą” czy „To nie sztuka wybudować nowy dom” – jej piosenki sprawiają, że świat staje się piękniejszy.

Na chwile pięknych wzruszeń, delektowania się piosenką  najwyższego poziomu zapraszamy już 8 marca, do Sali Koncertowej Radia Wrocław. Wtedy to wystąpi królowa polskiej muzyki, Alicja Majewska.

Towarzyszyć jej będzie kwartet smyczkowy, a przy fortepianie zasiądzie znakomity kompozytor, aranżer, dyrygent i twórca wielu przebojów - Włodzimierz Korcz.

Tickets
Sales closed.