PolskiPolski
 
Alosza Awdiejew - koncert jubileuszowy

Alosza Awdiejew - koncert jubileuszowy

2017-11-07 - 2018-03-14

POLSKA

Częstochowa
Tuesday, November 7, 2017, 19:00
prices from: 80,00 PLN , seating room
Kielce
Wednesday, November 15, 2017, 19:00
prices from: 80,00 PLN , seating room
Włocławek
Sunday, November 19, 2017, 18:00
prices from: 80,00 PLN , seating room
At this event, you can print the ticket at home
cancelled
Toruń
Monday, November 20, 2017, 19:00
prices from: 90,00 PLN , seating room
Zielona Góra
Tuesday, November 21, 2017, 19:00
prices from: 80,00 PLN , seating room
Poznań
Wednesday, November 22, 2017, 19:00
prices from: 80,00 PLN , seating room
Przemyśl
Sunday, December 3, 2017, 18:00
prices from: 80,00 PLN , seating room
Nowy Sącz
Monday, December 4, 2017, 19:00
prices from: 80,00 PLN , seating room
Bielsko-Biała
Tuesday, December 5, 2017, 19:00
prices from: 80,00 PLN , seating room
Biała Podlaska
Saturday, December 9, 2017, 19:00
prices from: 80,00 PLN , seating room
At this event, you can print the ticket at home
cancelled
Zamość
Sunday, December 10, 2017, 18:00
price: 100,00 PLN , seating room
Szczecin
Wednesday, March 14, 2018, 19:00
prices from: 80,00 PLN , seating room
Description

Uroczysty koncert Aloszy Awdiejewa z Zespołem. Człowiek-instytucja, człowiek-orkiestra. Artysta, ale i człowiek kultury i nauki. Alosza Awdiejew jest wyjątkowym artystą estradowym i jednocześnie wybitnym naukowcem, profesorem Uniwersytetu Jagiellońskiego. Do tego para się aktorstwem filmowym, pisze popularne felietony, tłumaczy poezję, a przede wszystkim tworzy genialną muzykę. Koncerty Aloszy Awdiejewa nieodmiennie stanowią niezwykłe przeżycie dla całej widowni.

Niespotykana charyzma artysty skupia uwagę wszystkich słuchaczy niejednokrotnie gromadząc przed sobą wielotysięczne audytorium. Jak nikt potrafi budować relację z każdą z osób siedzących na sali. Bogate wrażenia czekają wszystkich, którzy zdecydują się na uczestnictwo w tym wyjątkowym wydarzeniu, jakim jest koncert jubileuszowy.