PolskiPolski
 
Andrzej Piaseczny - 25 Tour

Andrzej Piaseczny - 25 Tour

Mon, December 4, 2017, 19:30

Klub Wytwórnia
ul. Łąkowa 29
90-554, Łódź
Description

ANDRZEJ PIASECZNY 25 TOUR

Rok 2017 to dla  Andrzeja  Piasecznego rok pełen wspomnień - mija 25 lat od  jego debiutu  scenicznego. Z okazji 25 -lecia zapraszamy Państwa na muzyczną podróż sentymentalną przez lata, które spędziliście Państwo razem z Artystą.

Zapraszamy na jesienną trasę konertową, podczas której odwiedzimy najpiękniejsze sale koncertowe w Polsce .

W programie koncertu znajdą się utwory z początków  kariery Andrzeja z zespołem Mafia („Noce całe“, „Imię deszczu“) , jak również te znane ze wspólpracy z Robertem Chojnackim („Niecierpliwi“, „Prawie do nieba“) czy Sewerynem Krajewskim („Chodź, przytul, przebacz“, „Śniadanie do łóżka“) .

Nie zabraknie też muzycznych niespodzianek i premierowych utworów  z najnowszej płyty  wokalisty ,która ukaże się w październiku  2017. 

Artyście  na koncertach będzie towarzyszył  zespół muzyków, z którymi  Andrzej  współpracuje  od lat, poszerzony między innymi o kwartet smyczkowy i instrumenty perkusyjne .

Zapraszamy!

Tickets

Unordered seats
Choose category and tickets amount from the table below. Your tickets will be added to cart for 30 minutes. If you do not make an order at this time, tickets will be returned for sale.

Category Price Quantity Availability
Bilet - seating 149,00 PLN