PolskiPolski
 
Anita Lipnicka - Intymnie

Anita Lipnicka - "Intymnie"

Thu, October 1, 2020, 19:00


Promoter statement

Nastąpiła druga zmiana terminu koncertu. Koncert odbędzie 1 października 2020 r.

Informujemy, że zakupione bilety zachowują ważność i nie wymagają wymiany.
Description

wROCKfest.pl zaprasza na koncert w ramach trasy z okazji jubileuszu 25. lat na scenie Anity Lipnickiej.

Koncert Anita Lipnicka "Intymnie" odbędzie się 5 kwietnia w klimatycznym wnętrzu Synagogi pod Białym Bocianem.

Wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Na scenie nieprzerwanie od 25 lat. Debiutowała w zespole Varius Manx, z którym nagrała dwie płyty, szybko stając się jednym z najbardziej popularnych głosów swojego pokolenia. Na koncie ma łącznie 14 albumów sprzedanych w ponad 2 milionach egzemplarzy. 

"Każda historia ma swój początek. Każda piosenka ma swoją historię. Z żadnego wywiadu nie da się dowiedzieć o mnie tyle, co z tekstów, które piszę od ponad 25 lat. Dlatego zdecydowałam się zwieńczyć obchody swojego jubileuszu pracy twórczej wyjątkową trasą, podczas której będę nie tylko śpiewać, ale dużo opowiadać o tym, jakie tajemnice kryją w sobie moje piosenki. To będzie bardzo kameralne, bardzo osobiste spotkanie. Dlatego też wymaga specjalnej oprawy i narracji muzycznej. Na scenie pojawię się w rozszerzonym składzie, co nie oznacza, że będzie głośniej - wręcz przeciwnie. Użyję wszystkich dostępnych mi środków wyrazu by w ciszy i skupieniu zabrać słuchaczy do niezwykłego ogrodu wrażeń, gdzie to co realne przemiesza się z wyimaginowanym, gdzie surowe brzmienia akustycznych instrumentów znajdą swoje miejsce w otulinie subtelnych elektronicznych przestrzeni... Chcecie posłuchać moich opowieści? Zobaczmy się podczas trasy Intymnie... 
A."

Tickets

Ordered seats


Unordered seats
Choose category and tickets amount from the table below. Your tickets will be added to cart for 30 minutes. If you do not make an order at this time, tickets will be returned for sale.

Category Price Quantity Availability
Wejściówka (studenci/uczniowie) - standing 65,00 PLN