PolskiPolski
 
Chemia

Chemia

Wed, October 28, 2015, 20:00

sales closed
Description

Zespół CHEMIA rusza w swoją trzecią trasę koncertową promującą najnowszy album “LET ME”. Na trasie oczywiście nie może zabraknąć Wrocławia! CHEMIA wystąpi 28 października w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze przy ul. Purkyniego 1.

Krążek Chemii "LET ME" wydany zostanie 18 września 2015 roku. Nowy album, pełen mocnych riffów powstał we współpracy z legendarnym producentem Mike’em Fraserem, który nagrywał i miksował takie zespoły, jak Led Zeppelin, Metallica, AC/DC czy Aerosmith.  Album ukaże się równocześnie w całej Europie, a chwilę później w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Japonii. Zespół już zaczął swoją trasę promocyjną w Wielkiej Brytanii i Niemczech. Na świecie wita się z publicznością za pomocą dwóch hasztagów #GoodMornigWorld #WeAreFromPoland.

Teledysk FUN GUN - promujący płytę 'LET ME':
https://www.youtube.com/watch?v=9K-U244oyX8

Numer został wybrany jednogłośnie na międzynarodowy singiel przez promotorów z całej Europy, w tym oczywiście też z Polski. Wszyscy stwierdzili, że w najlepszy sposób definiuje styl Chemii. Koncept teledysku jest wynikiem artystycznej kreacji zespołu oraz producentów z Anglii. I w taki właśnie post industrialny sposób Chemia przywita się z publicznością na całym świecie!

Gość specjalny - Killing Silence

Killing Silence to zespół założony w… Zaraz! Co Cię to interesuje kiedy powstali i kto tam gra?! :) Ta kapela to energetyczny kopniak, którego długo nie zapomnisz! Przyjdź na koncert i przekonaj się dlaczego wygrali Antyfest 2014 i zagrali przed Black Sabbath na Impact Festival. Rockowy power zawarty w gitarowych riffach i hipnotyzujący wokal zapewni Ci pozytywny odlot jakiego jeszcze nie przeżyłeś. Jeśli Twój antyperspirant wytrzyma te emocje, to pierwszym 3 osobom, które to udowodnią (szczególnie panie;)) stawiamy browara na barze!

Killing Silence – rock power is coming!

Tickets
Sales closed.