PolskiPolski
 
City Sounds: Iza Lach

City Sounds: Iza Lach

Sun, February 15, 2015, 20:00

sales closed

Promoter statement

Informujemy, że nastąpiła zmiana daty koncertu. Koncert został przeniesiony na 15.02.2015 r. Zakupione bilety zachowują ważność.
Description

IZA LACH zaśpiewa w Starym Klasztorze!

Po dwóch intensywnych latach, podróżach za ocean, trzech wydanych mixtape'ach, współpracy ze Snoop Doggiem, zagraniu siebie w debiucie filmowym i wielu nieprzespanych nocach – Iza Lach powraca jesienią jako IZA.

Wokalistka wystąpi 3 grudnia w klubie muzycznym Stary Klasztor przy ul. Purkyniego 1 w ramach trasy koncertowej Painkiller Tour promującej jej najnowszy album. 

IZA zadebiutowała w 2008 albumem Już czas, promowanym singlem Nie, dzięki któremu została okrzyknięta przez krytyków księżniczką polskiego popu. W 2011 roku w sprzedaży pojawił się drugi krążek wokalistki – Krzyk. W 2012 roku IZA wygrała konkurs na remix piosenki Snoop Doga do piosenki Set It Off. Zwycięstwo zaowocowało długofalową współpracą pomiędzy artystami, której efektem była płyta Off The Wire.

Cztery lata później została ulubienicą Snoop Dogga. Jej muzyka to żywiołowe połączenie surowych brzmień hip-hopowych, szczerości soulu i chwytliwości popu. Specjalnością IZY są wpadające w ucho melodie, oryginalna harmonia i unikalny głos. 

30 września ukazała się czwarta, najbardziej dojrzała i osobista, płyta w karierze IZY pt. Painkiller. Zawarte na albumie utwory pisane były na granicy pomiędzy rezygnacją i rośnięciem w siłę. Jedenaście nowych kompozycji z gościnnym udziałem The Airplane Boys i Soopafy to zapis stopniowej przemiany w autentyczną, wolną i pozbawioną złudzeń artystkę.

IZA występuje na żywo od 2012 roku – zagrała z zespołem ponad 50 koncertów na scenach klubowych i festiwalach w Polsce, Niemczech i USA. 

Źródło: organizator wydarzenia

Tickets
Sales closed.