PolskiPolski
 
Deep Purple + Jefferson Starship

Deep Purple + Jefferson Starship

Wed, October 12, 2022, 20:00
( Otwarcie bram: 18:30 )


Atlas Arena
al. Bandurskiego 7
94-020, Łódź

Promoter statement

W ZWIĄZKU Z TRWAJĄCĄ EPIDEMIOLOGICZNĄ SYTUACJĄ NA ŚWIECIE TRASA KONCERTOWA DEEP PURPLE THE WHOOSH! TOUR ZOSTAJE PRZENIESIONA NA 2022 ROK, A CO ZA TYM IDZIE RÓWNIEŻ I DATA POLSKIEGO KONCERTU GRUPY ZOSTAJE PRZEŁOŻONA NA PRZYSZŁY ROK. POLSKI KONCERT DEEP PURPLE ODBĘDZIE SIĘ 12 PAŹDZIERNIKA 2022 ROKU W ŁÓDZKIEJ ATLAS ARENIE, A W ROLI GOŚCIA SPECJALNEGO ZESPOŁOWI TOWARZYSZYĆ BĘDZIE LEGENDARNA AMERYKAŃSKA FORMACJA JEFFERSON STARSHIP.

WSZYSTKIE BILETY ZAKUPIONE NA KONCERT, KTÓRY MIAŁ ODBYĆ SIĘ W PAŹDZIERNIKU TEGO ROKU, A TAKŻE W PIERWOTNYM TERMINIE W 2020 ROKU ZACHOWUJĄ SWOJĄ WAŻNOŚĆ NA ŁÓDZKI WYSTĘP ZESPOŁU W 2022 ROKU.
Description

Metal Mind Productions zaprasza:

DEEP PURPLE

The Whoosh! Tour

+ SPECIAL GUEST: JEFFERSON STARSHIP

Deep Purple to prawdziwy fenomen sceny muzycznej, przez wielu zespół ten uznawany jest za najważniejszą grupę w historii muzyki, która współtworzyła takie gatunki jak heavy metal oraz hard rock. Właśnie Deep Purple został wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa jako najgłośniejszy zespół świata. Grupa działa już od ponad 50 lat i ma na swoim koncie ponad 100 mln sprzedanych płyt. Deep Purple wydał 21 płyt studyjnych i liczne albumy koncertowe, a utwór "Smoke On The Water' znalazł się w czołówce 500 najlepszych kompozycji w historii muzyki rockowej.

W sierpniu zeszłego roku ukazał się najnowszy album zespołu "Whoosh!". Na płycie tej grupa już po raz trzeci połączyła siły z legendarnym producentem Bobem Ezrinem, a całość nagrana została w Nashville. W efekcie czego powstał najbardziej zróżnicowany album, jaki do tej pory razem stworzyli. Wielka muzyczna podróż pod znakiem Deep Purple trwa nadal, a jak nowy materiał sprawdza się na żywo, przekonać będzie można się już w 2022 roku, zapraszamy!


Ceny biletów (przedsprzedaż/ w dniu koncertu):

Miejsca stojące:

340 / 360 zł - Golden Circle
190 / 210 zł - Płyta

Miejsca siedzące:

285 / 305 zł - I kategoria
205 / 225 zł - II kategoria
170 / 190 zł - III kategoria

Tickets

Ordered seats


Unordered seats
Choose category and tickets amount from the table below. Your tickets will be added to cart for 30 minutes. If you do not make an order at this time, tickets will be returned for sale.

Category Price Quantity Availability
Golden Circle - standing 340,00 PLN
Płyta - standing 190,00 PLN