PolskiPolski
 
Deep Purple - The Long Goodbye Tour

Deep Purple - "The Long Goodbye Tour"

Sun, July 1, 2018, 20:00
( Otwarcie bram: godz. 18:30 )


Tauron Arena Kraków
Stanisława Lema 7
31-571, Kraków
Description

DEEP PURPLE na ostatnim koncercie w Polsce!

W kwietniu tego roku ukazał się najnowszy, dwudziesty już w dorobku album Deep Purple,"inFinite" i w ramach trasy "The Long Goodbye Tour" promującej ten krążek, zespół dwukrotnie wystąpił w naszym kraju. Trasa "The Long Goodbye Tour" dobiega końca i muzycy żegnają się ze sceną, będzie więc można ich podziwiać w Polsce już ostatni raz! Deep Purple wielokrotnie odwiedzali nasz kraj, dając wyjątkowe koncerty i wprawiając w zachwyt licznie zgromadzoną publiczność. Ich ostatni występ z pewnością będzie wielkim i wzruszającym wydarzeniem!

1 lipca 2018 Deep Purple w ramach pożegnalnej trasy wystąpi w Polsce, koncert ten odbędzie się w Tauron Arena Kraków. Właśnie ruszyła sprzedaż biletów na to wydarzenie! Zespół przygotował także specjalną niespodziankę dla fanów i udostępnił  Meet and Greet VIP pakiet! Informacje na temat warunków i sprzedaży tego pakietu znaleźć można na stronie: WWW.VIPSHOWTIX.COM (Uwaga! Bilet na pakiet VIP ważny jest wraz z biletem zakupionym w punktach sprzedaży).

Ceny biletów w przedsprzedaży/w dniu koncertu:
210/230 PLN - płyta
350/370 PLN - płyta Golden Circle
295/315 PLN - siedzące - kategoria I
250/270 PLN - siedzące - kategoria II
190/210 PLN - siedzące - kategoria III

Tickets

Ordered seats


Unordered seats
Choose category and tickets amount from the table below. Your tickets will be added to cart for 30 minutes. If you do not make an order at this time, tickets will be returned for sale.

Category Price Quantity Availability
Golden Circle - standing 350,00 PLN
Płyta - standing 210,00 PLN