PolskiPolski
 
Elektryczne Gitary

Elektryczne Gitary

Fri, October 9, 2015, 19:00

sales closed
Description

Elektryczne Gitary w Sali Koncertowej Radia Wrocław

Radio Wrocław zaprasza na koncert zespołu Elektryczne Gitary, który odbędzie się w piątek 9 października o godz. 19:00 w Sali Koncertowej przy Karkonoskiej 10.

Elektryczne Gitary to uznany na rynku muzycznym zespół, z wieloletnim stażem i ogromnym dorobkiem muzycznym i artystycznym. Na swoim koncie ma ponad 1,5 mln sprzedanych płyt, w tym 4 płyty platynowe i 6 złotych. Zespół zagrał ponad 1000 koncertów w kraju i blisko 100 zagranicą (USA, Kanada, Wielka Brytania, Niemcy, Litwa, Belgia). Nagrał muzykę do filmów, takich jak: Kiler, Kiler-ów 2, Kariera Nikosia Dyzmy i ostatnio do filmu Sztos 2. Zrealizował muzykę do seriali telewizyjnych: Bulionerzy, Pokój 110, Taksówka jedynki, oraz muzykę do reklam.  Któż nie zna takich hitów, a właściwie to już kanonów polskiej muzyki, jak: „Jestem z miasta”, „Włosy”, „Kiler”, „Co ty tutaj robisz”, „Dzieci”, „Koniec”, „Przewróciło się” „Co powie ryba”, „Dywizjon 303”, „Nic mnie nie rusza” - to tylko niektóre z powszechnie znanych i lubianych utworów zespołu.

W latach 2014/2015 zespół obchodzi jubileusz 25-lecia swojego istnienia na estradzie.

Na występach Elektrycznych Gitar, bawią się zarówno ludzie młodzi, jak i nieco starsza publiczność. Występowali na wszystkich największych festiwalach, począwszy od Opola, a skończywszy na Woodstocku w roku 2012.

Na październikowym koncercie w Sali Koncertowej Radia Wrocław Elektryczne Gitary  zaprezentują swoje największe przeboje.

Radio Wrocław – Zapraszamy!

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnego parkingu Radia Wrocław  (wjazd od ul. Żołnierskiej)

 

 

 

 

 

Tickets
Sales closed.