PolskiPolski
 
ENEJ - Kolędowanie z Enejem

ENEJ - "Kolędowanie z Enejem"

Sat, January 27, 2018, 18:30

Impart
Sala Teatralna
ul. Mazowiecka 17
50-412, Wrocław
sales closed
Description

Enej - koncert kolęd w Imparcie!

Ethno Jazz Festival zaprasza na “Kolędowanie z Enejem”, czyli wieczór kolędowy z jednym z najpopularniejszych zespołów  folkowych w Polsce.

Uwielbiany przez publiczność w każdym wieku zespół Enej zaśpiewa najpiękniejsze kolędy  27 stycznia w sali teatralnej Impartu przy u. Mazowieckiej 17.

“Kolędowanie z Enejem” to niezwykły projekt muzyczny, który odwołuje się do bogatej, tak ukochanej przez nas wszystkich tradycji kolędowania. Już zimą zespół ENEJ daje swoim słuchaczom możliwość uczestniczenia w niesamowicie klimatycznym wydarzeniu, jakim bez wątpienia będą koncerty kolędowe. Wszyscy uwielbiamy wspólne śpiewanie znanych, bożonarodzeniowych melodii, a energia, młodość i radość, tak dobrze znane wszystkim fanom grupy, dodadzą uroku każdemu wspólnie spędzonemu wieczorowi.

“Kolędowanie z Enejem” to najbardziej znane, najbliższe naszym sercom polskie kolędy i pastorałki w autorskich aranżacjach zespołu, urozmaicone melodiami rodem z Ukrainy, to niepowtarzalny klimat, to w końcu możliwość spotkania z młodymi i pełnymi pasji ludźmi kultywującymi tradycję, odwołującymi się do korzeni.

Gore Gwiazda:
https://www.youtube.com/watch?v=LcBDsTLWplg

Skrzypi wóz:
https://www.youtube.com/watch?v=64TNwPY37rw

Przybieżeli do Betlejem:
https://www.youtube.com/watch?v=EzBmm-uIi4I

A wczoraj z wieczora:
https://www.youtube.com/watch?v=TzZqIVAA6lk

Tickets
Sales closed.