PolskiPolski
 
Ewa Uryga - Miłość Ci Wszystko Wybaczy

Ewa Uryga - "Miłość Ci Wszystko Wybaczy"

Sun, June 14, 2015, 19:00

Mleczarnia
ul. Pawła Włodkowica 5
50-072, Wrocław
sales closed
Description

Echomusic Art Management oraz wrocławski Klub Mleczarnia mieszczący się przy ul. Włodkowica 5,  zapraszają na wyjątkowy koncert jednej z najwybitniejszych polskich wokalistek jazzowych - EWY URYGI.

W programie koncertu znalazły się standardy jazzowe, utwory utrzymane w stylistyce soulowej jak również premierowe utwory a wśród nich „Miłość Ci Wszystko wybaczyu“  H.Warsa w zupełnie nowej zaskakującej odsłonie. 

Ewa Uryga – absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Uznana przez magazyny„Jazz Forum”oraz „Twój Blues” za jedną z najlepszych polskich wokalistek jazzowych. Jest laureatką najważniejszych festiwali muzycznych w kraju m.in. Opole , Zielona Góra , Międzynarodowe SpotkaniachWokalistów Jazzowych w Zamościu a także na Festiwalu Krajów Nadbałtyckich w Karlsham w Szwecji. 

 Ewa Uryga Nagrała siedem autorských płyt z czego dwie powstały w Nowy Jorku z udziałem znakomitych amerykańskich muzyków, w tym pianisty Marka Soskina uznawanego za jednego z najwybitniejszych pianistów na świecie. Wielokrotnie zapraszana do wspólnych projektów muzycznych m.in. ze Zbigniewem Wodeckim, Anną Marią Jopek, Dorotą Miśkiewicz, Ewą Bem, Lorą Szafran, Włodzimierzem Nahornym,Henrykiem Miśkiewiczem,a także chórem gospelowym The Jackson Singers oraz sólistkami Ruth Lynch i Presillą Jones.

Zapraszamy!
Źródło: organizator wydarzenia
Tickets
Sales closed.