PolskiPolski
 
Frank Sinatra Golden Edition Duets of Love by Michał Bober

Frank Sinatra Golden Edition "Duets of Love" by Michał Bober

Wed, April 22, 2020, 20:30


Promoter statement

Bilet na koncert nie jest gwarancją miejsca siedzącego. W lokalu możliwa jest rezerwacja miejsc pod adresem http://vertigojazz.pl/pl/rezerwacje/

Lokal przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich. Po zakończeniu sprzedaży online bilety na wydarzenie będą dostępne również przed wejściem do klubu w dniu wydarzenia.
Description

Zapraszamy na kolejny koncert pt. "Frank Sinatra - Golden Edition"! 

Frank Sinatra pozostawił po sobie wiele utworów nagranych w duecie z takimi artystami jak Aretha Franklin, Barbara Streisand, Luther Vandross, Liza Minelli, Charles Aznavour, i wieloma innymi. W 1993 roku, pod koniec kariery Sinatry, wydany został album z duetami, który sprzedany został w ponad 3 milionach egzemplarzy w USA. Nie wszystkie duety nagrane zostały podczas spotkania dwóch artystów w studio - część z nich mogła zostać zarejestrowana dzięki nowoczesnej technologii.

W repertuarze "Duets of Love" znalazły się takie utwory jak "Something Stupid", "The Girls From Ipanema", "I've Got A Crush On You", "How Do You Keep The Music Playin'" i wiele innych. Michał Bober wykona je z towarzyszeniem zespołu oraz zaproszonych gości: Natalii Szczypuły i Jakuba Luboińskiego.

Frank Sinatra był jednym z najpopularniejszych i najbardziej wpływowych artystów XX wieku. Aktor, producent, wokalista, z niezliczoną ilością nagród i ponad 150 milionami sprzedanych albumów. Przez wielu uznawany za najlepszego męskiego wokalistę w historii USA.

Tickets

Unordered seats
Choose category and tickets amount from the table below. Your tickets will be added to cart for 30 minutes. If you do not make an order at this time, tickets will be returned for sale.

Category Price Quantity Availability
Bilet 30,00 PLN