PolskiPolski
 
Freaki Afryki - 4. Koncert Freaków

Freaki Afryki - 4. Koncert Freaków

Sat, May 13, 2017, 20:30

sales closed
Description

Z wielką przyjemnością zapraszamy na 4. KONCERT FREAKÓW, organizowany w ramach Festiwalu FREAKI AFRYKI, który odbędzie się 13 maja w "Starym Klasztorze" we Wrocławiu!

Tego wieczoru wystąpią nasi festiwalowi goście specjalni: niekwestionowany mistrz bębnów djembe z Gwinei, będący członkiem legendarnej grupy "Sewa Kan" Mamady'ego Keita- BABARA BANGOURA oraz znakomita gwinejska tancerka FADIMA KONATE. Artyści zaprezentują się wspólnie z zespołem SEWA KAFFO- łączącym w swojej muzyce jazzowe, folkowe i etniczne brzmienia. Muzykom towarzyszyć będą tancerki szkoły tańca Afrotonika z Anetą Szlachetą na czele, gwinejski dundunista Gaspard Conde oraz pochodzący z Senegalu muzyk Amadou Fola.

Nasz Festiwal ma wymiar nie tylko międzykulturowy, ale także międzypokoleniowy! To już tradycja, że przed przed koncertem głównym, podczas specjalnie przygotowanych pokazów swoje umiejętności zademonstrują: studenci Mariusza Raźnego (Pracownia Bębnów) oraz Kuby Lichwy, a także niesamowita grupa seniorów, która co roku podbija serca publiczności oraz pozostałe grupy prowadzone przez tancerkę Anetę Szlachetę (Afrotonika). Po koncercie zapraszamy after party, które poprowadzi Ewer Afro.Selecta!!

Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/215498022261555/

Tickets
Sales closed.