PolskiPolski
 
Gramy dla Kasi: Mechanicy Shanty, Flash Creep, Krzysztof Jurkiewicz, Tomek Lewandowski, Jan i Klan, Znienacka Project

Gramy dla Kasi: Mechanicy Shanty, Flash Creep, Krzysztof Jurkiewicz, Tomek Lewandowski, Jan i Klan, Znienacka Project

Sun, April 28, 2019, 18:00

sales closed
Description

Mechanicy Shanty i inni zagrają dla Kasi w Starym Klasztorze!

Mechanicy Shanty, Flash Creep, Krzysztof Jurkiewicz, Tomek Lewandowski, Jan i Klan oraz Znienacka Project wystąpią w specjalnym charytatywnym koncercie " Przyjaciele grają dla Kasi".

28 kwietnia spotkamy się w Starym Klasztorze, aby przy dobrej muzyce wspomóc stałą bywalczynię naszych koncertów, Kasię Sobańską.

Kasia jest osobą, która bywa na tylu koncertach, festiwalach i spotkaniach, że można podejrzewać istnienie nie jednej, a co najmniej kilku Kaś, ubarwiających innym życie uśmiechem, dobrem i pozytywną energią. To oczywiste, że jak wszystkie anioły, Kasia musi posiadać sztukę bilokacji, żeby rozsiewać ziarenka dobra w różnych miejscach. Do jej słodkich tajemnic należy umiejętność angażowania ludzi do różnych ważnych spraw. Gdy pojawia się potrzeba pomocy, Kasia pojawia się nagle na drodze różnych osób (prawdopodobnie równocześnie) i łagodną perswazją przekonuje je do wsparcia drobną kwotą jakiejś ważnej licytacji lub zbiórki. I wtedy następują małe cuda, ludzie otwierają swoje serca i jeszcze namawiają do tego innych. A Kasia wtedy się nieśmiało uśmiecha.

Niestety Kasię dopadła ciężka choroba – od lat walczy z nowotworem, który ostatnio zaatakował ze zdwojoną siłą. Lek przedłużający jej życie kosztuje ok. 15 tysięcy złotych miesięcznie. Dlatego teraz my możemy Kasi pomóc i z ogromną chęcią to zrobimy, tym bardziej że Kasia niedługo obchodzi imieniny i należy jej się serdeczny prezent. Gdy pojawił się pomysł charytatywnego koncertu imieninowego od razu ustawiła się kolejka chętnych wykonawców, którzy przyjaźnią się z Kasią od lat.

W niedzielę 28 kwietnia zagramy i zaśpiewamy wspólnie dla Kasi. Będzie okazja, żeby udowodnić, że dobro wraca po wielokroć. 

Cały dochód z biletów wstępu zostanie przeznaczony na pokrycie kosztów leczenia Kasi Sobańskiej.


Ceny biletów/cegiełek

50 zł - miejsca siedzące
35 zł - miejsca siedzące

Tickets
Sales closed.