PolskiPolski
 
Historia Franka Sinatry vol. 6 - Duets

Historia Franka Sinatry vol. 6 - "Duets"

Wed, June 19, 2019, 20:30

Vertigo Jazz Club
ul. Oławska 13
50-123, Wrocław

Promoter statement

Bilet na koncert nie jest gwarancją miejsca siedzącego. W lokalu możliwa jest rezerwacja miejsc pod adresem http://vertigojazz.pl/pl/rezerwacje/

Lokal przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich. Po zakończeniu sprzedaży online bilety na wydarzenie będą dostępne również przed wejściem do klubu w dniu wydarzenia.
Description

Zapraszamy na szósty koncert z cyklu "Historia Życia i Twórczości Franka Sinatry"!

Frank Sinatra na przestrzeni dziesięcioleci występował na scenie z wieloma artystami i pozostawił po sobie wiele utworów nagranych w duecie z takimi artystami jak Aretha Franklin, Barbara Streisand, Luther Vandross, Liza Minelli, Charles Aznavour, i wieloma innymi. W 1993 roku, pod koniec kariery Sinatry, wydany został album z duetami, który sprzedany został w ponad 3 milionach egzemplarzy w USA. Nie wszystkie duety nagrane zostały podczas spotkania dwóch artystów w studio - część z nich mogła zostać zarejestrowana dzięki nowoczesnej technologii.

19 czerwca 2019 r. na scenie wystąpi Michał Bober wraz z zaproszonymi gośćmi: Natalią Szczypułą oraz Jakubem Luboińskim. W repertuarze szóstego koncertu "Historii Franka Sinatry" znalazły się takie utwory jak "Something Stupid", "The Girls From Ipanema", "I've Got A Crush On You", "How Do You Keep The Music Playin'" i wiele innych.

Wystąpią:

Michał Bober - wokal
Tomasz Jędrzejewski - piano
Piotr Sypień - bas
Adam Bławicki - sax, aranżacje
Szymon Rybitw - puzon
Dominik Gawroński - trąbka
Pan Tomasz Garbera - perkusja

Gościnnie:Natalia Szczypuła, Jakub Luboiński

Tickets

Unordered seats
Choose category and tickets amount from the table below. Your tickets will be added to cart for 30 minutes. If you do not make an order at this time, tickets will be returned for sale.

Category Price Quantity Availability
Bilet 30,00 PLN