PolskiPolski
 
Joanna Kwaśnik Vertigo Soul Night

Joanna Kwaśnik Vertigo Soul Night

Thu, May 24, 2018, 20:30

sales closed

Promoter statement

Bilet na koncert nie jest gwarancją miejsca siedzącego. W lokalu możliwa jest rezerwacja miejsc pod adresem http://vertigojazz.pl/pl/rezerwacje/

Lokal przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Description

Zapraszamy na koncert z największymi utworami soulowymi, które zaprezentuje jedna z najlepszych wrocławskich wokalistek Joanna Kwaśnik z zespołem towarzyszącym.

 

Obecnie współpracuje z :

Anna Wyszkoni
Zespół Bracia
Przemek Paśko i Zespół Co To 

Nagrywa własną płytę

Joanna Kwaśnik to polska wokalistka pochodząca z Wrocławia, która popularność zyskała występując w drugiej edycji telewizyjnego programu "X Factor". Talent wokalny odkryła u niej nauczycielka muzyki w szkole podstawowej. Od 10 roku życia Joanna pobierała prywatne lekcje śpiewu. Ma licencjat z wokalistyki jazzowej uzyskany na Akademii Muzycznej w Katowicach.

Zanim wzięła udział telewizyjnym talent-show występowała w chórkach u innych, mniej lub bardziej znanych, polskich wykonawców - m.in.: u Mezo, Łony oraz Varius Manx. Od 2010 roku pełni rolę wokalistki w elektro-funkowym zespole The Crackers Band, współpracuje też z grupą Elektronz.

Pierwszą solową propozycją Joanny jest piosenka zatytułowana "Ty wiesz", która wraz z towarzyszącym jej klipem została zaprezentowana w wakacje 2012 roku. Produkcja zapowiada długogrający krążek, który ukaże się 21 września 2012 roku. Na płycie znajdzie się dwanaście autorskich utworów artystki utrzymany w soulowo-funkowych klimatach okraszonych elektroniką.

Tickets
Sales closed.