PolskiPolski
 
Laibach - The Sound Of Music

Laibach - "The Sound Of Music"

Sun, February 24, 2019, 20:00

Description

Laibach powraca do Wrocławia z nową płytą!

"The Sound Of Music" to tytuł nowej płyty legendarnego zespołu LAIBACH.  W ramach europejskiej trasy koncertowej promującej to wydawnictwo zespół odwiedzi Polskę i 24 lutego zagra we Wrocławiu w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze. 

Oprócz repertuaru z nowej płyty na koncercie usłyszymy również znane już utwory z poprzednich albumów zespołu Laibach - Also Sprach Zarathustra, Spectre, Sympathy for the Devil, WAT, Kapital, Volk czy Laibach Revisited.

Laibach to zespół bardzo dobrze znany w naszym kraju. Awangardowa ekipa łączy w swej muzyce industrial, metal i neoklasykę. Ich nazwa to niemieckie tłumaczenie Lublany, stolicy Słowenii.

Wielką pozycją w ich dorobku jest muzyka do przedstawienia "Macbeth", wystawianego w Hamburgu. Arcydziełem są przeróbki hymnów państwowych nagrane na albumie "Volk".

Laibach to muzyka, to niezapomniane koncerty, mistyczne i teatralne, to charakterystyczna "pilotka" Milana Frasa. To zaskakujące projekty, jak choćby ten na zlecenie polskiego Narodowego Centrum Kultury z okazji 70. rocznicy powstania warszawskiego, który też usłyszymy podczas koncertu w Starym Klasztorze.


Ceny biletów

Miejsca stojące:

85 zł - przedsprzedaż
100 zł - w dniu koncertu

Miejsca siedzące:

130 zł - balkon

Tickets

Unordered seats
Choose category and tickets amount from the table below. Your tickets will be added to cart for 30 minutes. If you do not make an order at this time, tickets will be returned for sale.

Category Price Quantity Availability
Bilet - standing 85,00 PLN