PolskiPolski
 
Maja Koman Unplugged

Maja Koman Unplugged

Fri, March 6, 2015, 20:00

sales closed
Description

MAJA KOMAN, czyli „Babcia mówi" w Starym Klasztorze!

Autorka hitu internetu „Babcia mówi" wystąpi 6 marca w klubie muzycznym Stary Klasztor w ramach festiwalu City Sounds!

 

Maja Koman to wszechstronna, multimedialna artystka z Poznania. Komponuje, śpiewa, pisze. Muzyką i śpiewem zarażona – od dziecka. Gra na wszystkim co ma pod ręką, od dłuższego czasu jest to głównie ukulele. „kobieta o wielu twarzach", „szatan o anielskim głosie"

Muzykę doprawia oryginalnymi klipami, intrygującymi zdjęciami i ciekawymi strojami również jej autorstwa.Tworzy z pasją, pomysłem i konsekwencją czego wynikiem jest jej debiutancka płyta pt.: „Pourqoui pas", czyli „dlaczego nie"; wydana nakładem Warner Music Poland. Zaczepna, zadziorna, z pazurem ale i wzruszająca i melancholijna.

We Wrocławiu wystąpi w składzie :

ukulele, wokale – Maja Koman
kontrabas, bas – Piotr Masternak

Sporo emocji  wywołał pierwszy klip do pierwszego singla „Babcia mówi", którego premiera odbyła się 1 kwietnia 2014, w Prima aprilis, już po tygodniu osiągnął fenomenalną ilość odsłon – 700 tys. Obecnie ma ponad milion odsłon.

https://www.youtube.com/watch?x-yt-ts=1422503916&v=NKl0MTW-dtk&x-yt-cl=85027636&feature=player_embedded

„Babcia mówi" – to żartobliwa choć ironiczna opowieść o współczesnym świeci  kobiet i mężczyzn,osadzona w pozytywnym muzycznie klimacie, który należ traktować z dużym przymrużeniem oka. Chyba każdy, choć odrobinę zgodzi się z tytułową Babcią. "Oj" tak !"

Źródło: organizator wydarzenia

Tickets
Sales closed.