PolskiPolski
 
Mirosław Czyżykiewicz - 20 lat Ave

Mirosław Czyżykiewicz - 20 lat Ave

Sun, May 26, 2019, 20:00

Description

Mirosław Czyżykiewicz - 20 lat AVE w Starym Klasztorze!

Klub Stary Klasztor zaprasza na koncert Mirosława Czyżykiewicza w 20 rocznicę wydania płyty "AVE". 26 maja, czyli Dzień Matki, to doskonała okazja do rodzinnego wyjścia na koncert znakomitego barda do wierszy wielkich poetów.

W 2019 roku mija 20 lat, odkąd nakładem Pomaton EMI ukazała się na rynku muzycznym "AVE" - autorska płyta Mirka Czyżykiewicza - barda, poety i kompozytora.

W związku z tą rocznicą Artysta postanowił przygotować sceniczny projekt, w którym po 20 latach sięga do repertuaru z płyty, korzystając z oryginalnych orkiestrowych ścieżek dźwiękowych nagranych w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej.

Artysta śpiewa z towarzyszeniem gitary Teryksa , a całość domykają wizualizacje multimedialne. W repertuarze obok autorskich utworów Mirka Czyżykiewicza, wiersze Josifa Brodskiego, Tomasa Hardy'ego, Konstantego I. Gałczyńskiego.


Ceny biletów

Miejsca siedzące:

50  zł – przedsprzedaż
60  zł – w dniu koncertu

Miejsca stojące:

35 zł – przedsprzedaż
40 zł – w dniu koncertu

Tickets

Unordered seats
Choose category and tickets amount from the table below. Your tickets will be added to cart for 30 minutes. If you do not make an order at this time, tickets will be returned for sale.

Category Price Quantity Availability
Bilet - standing 35,00 PLN
Bilet - seating 50,00 PLN