PolskiPolski
 
Pain of Salvation, Anneke Van Giersbergen, Arstidir

Pain of Salvation, Anneke Van Giersbergen, Arstidir

Thu, April 4, 2013, 19:00

[Klub Muzyczny Progresja]
ul. Kaliskiego 15a
01-476, Warszawa
sales closed
Description

Knock Out Productions zaprasza na dwa koncerty zespołu Pain Of Salvation: 3 kwietnia w Krakowie oraz dzień później, 4 kwietnia w Warszawie. Odbędą się one w ramach wyjątkowej akustycznej trasy. Gościem specjalnym będzie genialna Anneke van Giersbergenśpiewająca swojego czasu w zespole The Gathering! Zapowiadają się dwa magiczne wieczory …

koncert akustyczny

 

PAIN OF SALVATION (Szwecja) Progresywny Rock/Metal:

Zespół ten zaliczany jest do czołówki europejskiego progresywnego rocka/metalu. O poziomie ekipy dowodzonej przez Daniela Gildenlowa niech świadczy choćby fakt wspólnych tras z gigantami gatunku czyli Dream Theater. Muzyka Pain Of Savlation mieni się różnymi emocjami i nastrojami. Równie istotne co dźwięki POS są teksty ich piosenek. Niejednokrotnie dotykają „trudnych” tematów społecznych.

http://www.painofsalvation.com/
http://www.youtube.com/watch?v=sGbgITz_KVY

Arstidir (Islandia) Indie/Folk:

Jako support na każdym z koncertów zobaczymy zespół Arstidir. Jest to bardzo ciekawy band wplatający do swojej muzyki wiele różnych elementów. Można tutaj znaleźć nieco islandzkiego folku, muzyki kameralnej czy wyraźne nawiązania do rocka progresywnego. Jak praktycznie każdy artysta z tej odległej wyspy Arstidir mają w sobie „to coś” magicznego i niepowtarzalnego.

http://www.arstidir.com/
http://www.youtube.com/watch?v=pdUkBFesM3I

Bilety:
85zł - przedsprzedaż
95zł - w dniu koncertu

Tickets
Sales closed.