PolskiPolski
 
Paweł Wójcik i Tomasz Sarniak

Paweł Wójcik & Tomasz Sarniak

Sun, June 9, 2019, 20:00

sales closed
Description

Paweł Wójcik zaśpiewa w Starym Klasztorze!

Klub Stary Klasztor zaprasza na koncert promujący najnowszą płytę Pawła Wójcika pt. "Dama Pik". Nowych utworów barda, ale i starych, znanych już publiczności piosenek, posłuchamy 9 czerwca na Letniej Scenie na Dziedzińcu Starego Klasztoru.

Paweł Wójcik.  Wrażliwy twardziel z gitarą. Ciałem z Płocka, duchem z Suwalszczyzny. Śpiewa autorskie piosenki pełne refleksji i niebanalnego humoru. Szczery do bólu - tak w życiu, jak i na scenie. Pisze o sprawach, które wszystkich nas dotyczą, ale nie zawsze potrafimy o nich mówić.

Jest zdobywcą nagrody im. Wojciecha Bellona na 48. Festiwalu Piosenki Studenckiej w Krakowie, nagrody publiczności na festiwalu im. Jacka Kaczmarskiego „ Nadzieja”, laureatem Grand Prix i nagrody publiczności na festiwalu piosenki kabaretowej OSPA w Ostrołęce oraz Grand Prix im. Jonasza Kofty w Międzynarodowym Festiwalu Bardów OPPA w Warszawie. 

Najczęściej występuje w towarzystwie pianisty-akompaniatora Tomasza Sarniaka, który "czarno na białym" potęguje emocje i wydobywa w jego piosenek ledwie uchwytne nastroje.

Dyskografia Pawła Wójcika i Tomasza Sarniaka: "Piosenki ze szkłem" (2013), "Obrazki" (2014), "Uliczna" (2016), "Wysocki po mojemu" (2018).


Ceny biletów

Miejsca siedzące:

35 zł - przedsprzedaż
40 zł - w dniu koncertu

Miejsca stojąće:

25 zł - przedsprzedaż
30 zł - w dniu koncertu

Tickets
Sales closed.