PolskiPolski
 
Perfect

Perfect

Sat, November 16, 2019, 19:00

Hala Stulecia
ul. Wystawowa 1
51-618, Wrocław
Description

Perfect zagra w Hali Stulecia we Wrocławiu!

wROCKfest.pl z przyjemnością zaprasza do Wrocławia na koncert legendy polskiego rocka. 16 listopada w Hali Stulecia swoje największe przeboje zagra zespół Perfect! Obecny od kilkudziesięciu już lat na polskiej scenie zespół, obecnie koncertuje coraz rzadziej - nie można przegapić okazji do udziału w pełnowymiarowy koncercie Perfectu we Wrocławiu!

Perfect to polski zespół rockowy, założony w 1977 roku. Pierwszy koncert grupy w składzie:  Zbigniew   Hołdys, Grzegorz Markowski, Ryszard Sygitowicz, Piotr Szkudelski, Zdzisław   Zawadzki miał miejsce w sylwestra 1980 roku w warszawskim klubie studenckim Stodoła. W tym składzie PERFECT stał się na początku lat osiemdziesiątych najpopularniejszą grupą rockową w Polsce. Zespół wziął udział w najważniejszych imprezach rockowych w Polsce, m.in.: Rock Arena w Poznaniu, Rock w Opolu, Festiwal Muzyki Rockowej w Jarocinie,  Rock Jamboree w Sali Kongresowej w Warszawie. Największą popularnością cieszył się do rozwiązania w 1983 roku. Z tego okresu pochodzą największe przeboje grupy: "Nie płacz Ewka", "Chcemy być sobą", "Ale wkoło jest wesoło", "Niewiele ci mogę dać",  "Autobiografia". W 1993 roku zespół został reaktywowany (bez udziału Zbigniewa Hołdysa) i działa do dziś.

W 2014 roku ukazał się krążek „DaDaDam”, który zdobył status platynowej płyty. Jesienią 2016 roku premierę miał album „Muzyka”, a w kwietniu 2017 ukazał się trzypłytowy album „Perfect Live April 1, 1987”- reedycja z okazji 30 -lecia koncertu. Perfect to zdobywcy SuperJedynki za utwór "Wszystko ma swój czas" w kategorii Super Przebój oraz SuperJedynki widzów na 52 Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

Piosenki Perfectu to głos polskiego pokolenia lat 70. i 80. To dzięki nim wiemy więcej na temat codzienności minionego ustroju politycznego. O wolności słowa, miłości i wyborów opowiadają w rockowo-popowej formie. Ich ostatnie hity “Niepokonani” czy “Wszystko ma swój czas” w niczym nie ustępują dawnym przebojom. Koncert Perfect to wyjątkowe, międzypokoleniowe spotkanie z muzyką i historią.


Ceny biletów

Miejsca siedzące (trybuny A1, A2):

90 zł - I pula (do 30.09.2019 r.)
100 zł - II pula
110 zł - III pula (w dniu koncertu)

Miejsca siedzące (trybuny boczne B1, D1):

75 zł - I pula (do 30.09.2019 r.)
85 zł - II pula
90 zł - III pula (w dniu koncertu)

Miejsca stojące (płyta):

55 zł - I pula (do 30.09.2019 r.)
65 zł - II pula
70 zł - III pula (w dniu koncertu)

Tickets

Ordered seats


Unordered seats
Choose category and tickets amount from the table below. Your tickets will be added to cart for 30 minutes. If you do not make an order at this time, tickets will be returned for sale.

Category Price Quantity Availability
Płyta - standing 65,00 PLN