PolskiPolski
 
PHILLIP H. ANSELMO (FULL PANTERA SET) + BAEST

PHILLIP H. ANSELMO (FULL PANTERA SET) + BAEST

Tue, August 10, 2021, 20:00
( Otwarcie bram: 19:00 )


Klub Studio
ul. Budryka 4
30-072, Kraków

Promoter statement

Koncert Philip H. Anselmo & The Illegals został przeniesiony na 2021 rok. Zespół wykona swój specjalny set koncertowy A Vulgar Display Of Pantera 10 sierpnia 2021 roku w klubie Studio w Krakowie.

Zakupione bilety zachowują ważność i nie wymagają wymiany.
Description

Philip H. Anselmo ogłasza nową datę koncertu w Polsce!

Koncert  Philip H. Anselmo & The Illegals został przeniesiony na 2021 rok. Zespół wykona swój specjalny set koncertowy "A Vulgar Display Of Pantera” 10 sierpnia 2021 roku w klubie Studio w Krakowie.

Na supporcie zaprezentuje się death metalowa formacja Baest! 

 

Metal Mind Productions 

zaprasza

PHILIP H. ANSELMO & THE ILLEGALS - "A VULGAR DISPLAY OF PANTERA” + Beast

Fan horrorów, zapalony bokser oraz znakomity muzyk - PHILIP H. ANSELMO już w wieku 19 lat został etatowym wokalistą Pantery i pozostał w szeregach tej kapeli praktycznie do samego końca to jest do 2003 roku, kiedy to zespół rozwiązano. Pierwszym albumem Pantery z udziałem Anselmo był "Power Metal" z 1988 roku, jednak dopiero kolejna płyta formacji, "Cowboys from Hell" (1990) odniosła sukces i przez wielu fanów uznawana jest za prawdziwy debiut kapeli. To na niej właśnie wykształtował się właściwy styl muzyczny zespołu. W 1992 roku ukazał się krążek, który uznany został za jedną z najlepszych metalowych płyt lat 90., album, który zdefiniował pojęcie groove metalu - "Vulgar Display of Power". Wydany dwa lata później "Far Beyond Driven" był pierwszą płytą w historii ekstremalnego metalu, która zadebiutowała na 1 miejscu amerykańskiego Billboardu. Kolejne dwa studyjne krążki "The Great Southern Trendkill" i "Reinventing the Steel" ugruntowały pozycję grupy na metalowej scenie. Już za czasów Pantery Anselmo stworzył projekt poboczny - Superjoint Ritual, z którym wydał 2 studyjne płyty, a w 1991 roku wspólnie z muzykami Pantery, Corrosion of Conformity, Crowbar i Eyehategod powołał do życia grupę Down, z którą wydał trzy znakomite albumy "NOLA" (1995), "Down II: A Bustle in Your Hedgerow" (2002) oraz "Down III: Over the Under" (2007). Artysta pojawiał się również w charakterze gościa na licznych płytach takich wykonawców jak Crowbar, Tony Iommi czy Anthrax oraz współtworzył liczne projekty muzyczne, w których realizował się również jako gitarzysta, basista, perkusista, tworząc muzykę o szerokim przekroju stylistycznym, od black metalu, przez hardcore punk po southern rocka. 

Celebrując twórczość Pantery Philip H. Anselmo & The Illegals przygotowali wyjątkowy set koncertowy "A Vulgar Display Of Pantera”, na który składają się kultowe numery Pantery, w tym "Walk”, "I’m Broken” czy "Mouth for War”.

BAEST to duńska kapela wykonująca death metal. Ich albumy “Danse Macabre” (2018) i “Venenum” (2019) zostały doskonale przyjęte przez fanów, a kapela zaprezentowała swoje umiejętności na metalowych festiwalach na całym świecie. 

Tickets

Unordered seats
Choose category and tickets amount from the table below. Your tickets will be added to cart for 30 minutes. If you do not make an order at this time, tickets will be returned for sale.

Category Price Quantity Availability
Płyta - standing 130,00 PLN