PolskiPolski
 
Przeboje Polskiego Rocka lat 80-90 vol. 2

Przeboje Polskiego Rocka lat 80/90 vol. 2

Thu, February 13, 2020, 20:00

sales closed
Description

Przeboje Polskiego Rocka lat 80/90 vol.2 w Starym Klasztorze!

Wrocławscy wokaliści Marta Kołodziejczyk (Martella), Jacek Czyżewski i Paweł Tymiński (The Voice of Poland) zapraszają na rockową podróż w czasie do złotych lat polskiego rocka, czyli lat 80 i 90 ubiegłego wieku. 

13 lutego w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze usłyszymy największe hity takich zespołów jak IRA, Maanam, Human, Dżem, Lady Pank, Perfect, Edyta Bartosiewicz i wielu innych.

Będzie też okazja do wspólnego śpiewania i dobrej rockandrollowej zabawy!

Wieczór PRZEBOJE POLSKIEGO ROCKA lat 80/90 vol.2 poprowadzi zespół w składzie:

wokal: Martella
wokal: Jacek Czyżewski
wokal: Paweł Tymiński

gitara: Hubert Radoszko
gitara: Maciej Święty
bass:  Żenia Betliński
bębny: Filip Laszuk

MARTELLA to pseudonim artystyczny Marty Kołodziejczyk, wrocławskiej wokalistki, która jest prawdziwym wulkanem energii na scenie

PAWEŁ TYMIŃSKI

Paweł Tymiński wokalista, kompozytor, autor tekstów, gitarzysta. Jeden z najbardziej charyzmatycznych głosów ostatnich lat, wspaniały frontman. Jeden z najbardziej wyróżniających się finalistów VI edycji programu The Voice of Poland. Wokalista pochodzący z Suwałk. W wieku 17 lat uczestnik programu „ Szansa na sukces" z zespołem Perfect.  Inspiracje z których czerpie to polscy wykonawcy, należą do nich Dżem, Edyta Bartosiewicz, Kasia Nosowska, zespół Hey, IRA. Uczestnik wielu konkursów poezji śpiewanej, przeglądów piosenek rockowych. Finalista VI edycji The Voice of Poland. Współpracuje z fundacją Daję głowę.

JACEK CZYŻEWSKI

wokalista, gitarzysta, autor tekstów. Lider rockowych wrocławskich formacji Mental Cat i Chwiej. Współpracował m.in. z muzykami zespołu Mikromusic, Desperate Slim And Newcasters (Serbia).


Ceny biletów

Miejsca siedzące:

40 zł - przedsprzedaż
50 zł - w dniu koncertu

Miejsca stojace

30 zł - przedsprzedaż
35 zł - w dniu koncertu

Tickets
Sales closed.