PolskiPolski
 
Sabaton

Sabaton

Sat, January 24, 2015, 18:00

Hala Orbita
ul. Wejherowska 34
54-239, Wrocław
sales closed
Description

Sabaton zagra w styczniu we Wrocławiu!

wROCKfest.pl oraz agencja Knock Out Productions zapraszają na halowy koncert popularnych w naszym kraju Szwedów z zespołu Sabaton. 

 

Wspaniały show Sabatona będzie miał miejsce 24 stycznia 2015 roku w hali Orbita przy ul. Wejherowskiej. Reszta informacji zostanie podana niebawem. 


SABATON (Szwecja) heavy metal, power metal 

Najfajniejsi nauczyciele historii wśród muzyków ponownie poprowadzą w naszym kraju lekcję! Na której z całą pewnością nie zabraknie polskich wątków. Obecność obowiązkowa! Miłość Sabaton do polskich fanów jest wielka i odwzajemniona. Pięknym jej przejawem było DVD Szwedów zrealizowane przez ponad półmilionową widownią na Przystanku Woodstock. Ale każdy ich przyjazd do Polski, nawet na klubowy koncert, jest wydarzeniem szczególnym. Jeden z powodów to rzecz jasna polskie wątki w twórczości kapeli z Falun. Drugi polega na tym, że pomimo odniesionych w ostatnich latach sukcesów Sabaton, a dokładniej Joakim Brodén i Pär Sundström, którzy formacją dowodzą, wciąż pozostają miłymi skromnymi ludźmi, idealnymi we współpracy, zawsze znajdującymi czas na spotkanie z fanami. Kolejna już wizyta szwedzkiej kapeli w Polsce poświęcona będzie promocji wydanego w 2014 roku znakomitego krążka "Heroes". Na nim znalazła się kolejna w dorobku Sabaton piosenka dotycząca historii Polski, poświęcona rotmistrzowi Witoldowi Pileckiemu "Inmate 4859". Z pewnością zabrzmi podczas koncertu, obok innych znakomitych kawałków tej znamienitej heavymetalowej załogi. 

http://www.sabaton.net/
https://www.facebook.com/sabaton
http://www.youtube.com/watch?v=lzeNBRbWXpI

Źródło:  organizator wydarzenia

Ceny biletów

Miejsca stojące (płyta):
100 zł – przedsprzedaż
120 zł – w dniu koncertu

Miejsca siedzące (trybuny):
120 zł – przedsprzedaż
140 zł – w dniu koncertu

Tickets
Sales closed.