PolskiPolski
 
Sasha Strunin Quartet

Sasha Strunin Quartet

Sun, April 7, 2019, 20:00

sales closed

Promoter statement

Bilet na koncert jest gwarancją miejsca siedzącego. Lokal przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Lokal przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich. Po zakończeniu sprzedaży online bilety na wydarzenie będą dostępne również przed wejściem do klubu w dniu wydarzenia.
Description

„Woman In Black” to nowa płyta Sashy Strunin - dojrzała i osobista, pokazująca artystyczną podróż jaką niedawno przebyła wokalistka.

Wszystko zaczęło się od poznania wybitnego muzyka, kompozytora i producenta. Gary Guthman, znakomity artysta współpracował m.in. z takimi gwiazdami jak Tony Bennett, Aretha Franklin, Tom Jones czy Bee Gees. Kiedy ścieżki polskiej wokalistki i amerykańskiego trębacza przecięły się, oboje wiedzieli, że nie dzieje się to bez przyczyny. 

Znajdujących się na płycie 11 utworów to 11 różnych historii z życia artystki, układających się w całość. Swego rodzaju pamiętnik opowiedziany dźwiękami. Świetne teksty opatrzone są równie wspaniałą muzyką. Sashy towarzyszą jedni z najlepszych polskich muzyków, tacy jak: Paweł Pańta na kontrabasie (laureat nagrody Grammy za album nagrany wspólnie z Włodkiem Pawlikiem „Night in Calisia”), Paweł Dobrowolski na perkusji (na stałe współpracujący m.in. z Anną Marią Jopek), Filip Wojciechowski na fortepianie (grający muzykę klasyczną w jazzowych aranżacjach), Jacek Namysłowski na puzonie, Michał Milczarek na gitarze (lider własnego projektu autorskiego Michał Milczarek Trio), czy Marcin Kajper (jeden z najlepszych saksofonistów w Polsce) i oczywiście Gary Guthman na trąbce.

„Woman In Black” jest utrzymana w stylistyce noir. Nowoczesne aranżacje zawierają najlepsze elementy złotego wieku muzyki pop oraz swingu, z klimatem świadomej siebie kobiecości zawartej w tekstach.

Album okazał się spektakularnym powrotem Sashy na scenę oraz spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem. Według Wojciecha Sobczaka-Wojeńskiego z miesięcznika „JazzPress” materiał zawarty na krążku to „elegancka swingująca pulsacja, oldschoolowo zaaranżowane dęciaki oraz wyrafinowany zmysłowy wokal”.

Skład: 

Sasha Strunin- wokal
Filip Wojciechowski -fortepian
Paweł Pańta - kontrabas
Cezary Konrad - perkusja


Ceny biletów

59 zł - I pula
79 zł - II pula
99 zł - bilet VIP*

*Rezerwacje możliwe jedynie z wykupionym biletem VIP pod adresem: rezerwacje@vertigojazz.pl

Tickets
Sales closed.