PolskiPolski
 
T. LOVE

T. LOVE

Sat, November 21, 2015, 20:00

sales closed
Description

T.LOVE powraca do Wrocławia!

Po rocznej nieobecności zespół T.LOVE powraca do Starego Klasztoru! Muniek Staszczyk z załogą wystąpią 21 listopada w Sali Gotyckiej przy ul. Purkyniego 1.

Podczas ostatniego koncertu T.LOVE w Starym Klasztorze świętowaliśmy 20 lat od pojawienia się na rynku legendarnej płyty Prymityw. Wydany w listopadzie 1994 roku album Prymityw po dziś dzień jest prawdziwą pigułą punkrockowej energii. Krążek nagrany został tuż po odejściu Janka Benedeka – już z Majcherem na gitarze – i skonsolidował na wiele lat skład zespołu… z Perkozem, Polakiem i Nazimem. 

T.Love to ikona polskiego rock & rolla i jedna z najbardziej rozpoznawalnych kapel, która gra na rodzimej scenie od ponad 30 lat. Frontman zespołu, Zygmunt "Muniek" Staszczyk, swoją pozytywną energią i charyzmą zaraża wszystkich fanów, którzy tłumnie zjawiają się na każdym z koncertów.

Podczas koncertu w Starym Klasztorze T.LOVE zagra dla publiczności swoje starsze i nowsze utwory, wśród których z pewnością usłyszymy nieśmiertelne przeboje: Warszawę, Ajrisz, Jest super, czy Stokrotkę.

Tickets
Sales closed.