PolskiPolski
 
Tabu, Sielska

Tabu, Sielska

Fri, October 9, 2015, 20:00

sales closed
Description

TABU,  jeden z napopularniejszych zespołów polskiego reggae, wystąpi  9 października w Sali Gotyckiej Starym Klasztorze! 

Tabu to śląski zespół stworzony w 2003 roku. Od tego czasu zagrał prawie pół tysiąca koncertów, wygrał najważniejsze nagrody na muzycznych festiwalach i nagrał 3 studyjne albumy. Zespół został również 2 razy zaproszony do znanej polskiej trasy Punky Reggae Live. Poprzedni  album Endorfina został wydany w 2012 roku i cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród słuchaczy. Zyskał również wiele przychylnych opinii wśród dziennikarzy muzycznych. Na wrocławski koncercie gruopa promować będzie swój najnowszy, świeżo wydany album.

Muzyka Tabu to głównie reggae z energią i mocno słyszalną sekcją dętą. Usłyszycie tu również świetnie zagrane roots reggae i ska. Teksty są bardzo osobiste ale poruszają też szeroko pojęte tematy socjologiczne. Tabu gra wiele koncertów, więc grupa jest znana na rodzimej scenie reggae i nie tylko. Kapela jest współorganizatorem jednego z największych polskich festiwali reggae – Najcieplejsze Miejsce Na Ziemi w Wodzisławiu Śląskim. Jako support na wrocławskim koncercie wystąpi zespół SIELSKA.

Tickets
Sales closed.