PolskiPolski
 
Tarantino Soundtracks - najlepsze piosenki z filmów Quentina Tarantino

Tarantino Soundtracks - najlepsze piosenki z filmów Quentina Tarantino

Tue, October 15, 2019, 20:00

sales closed
Description

Miłośników dobrej muzyki i dobrego filmu zapraszamy na koncert "The best songs from Quentin Tarantino Soundtracks"!
15 października w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze usłyszymy najlepsze piosenki z kultowych już filmów Quentina Tarantino. Po raz pierwszy usłyszymy też utwory z najnowszego filmu Tarantino - "Pewnego razu... w Hollywood".

"The best songs from Quentin Tarantino Soundtracks" to projekt stworzony przez grupę wrocławskich muzyków, których łączy pasja do grania dobrej muzyki, ale też gust filmowy.
Pomysł uformowania tych pasji w cały projekt powstał w 2016 roku. Zafascynowani światem przedstawionym w historiach pisanych i ekranizowanych przez Quentina Tarantino, szczególnie doceniamy wybór utworów, które towarzyszą poszczególnym scenom. Reżyser wybiera piosenki do sountracków sam, co przy zapoznaniu z jego twórczością pozwala nam jeszcze bardziej osobiście go poznać. Przy każdej kolejnej premierze przeżywaliśmy te przygody podwójnie, bo ścieżka dźwiękowa była dla nas osobną kopalnią nowych inspiracji i przykładem na to, jak silnie pobudzani przez te dźwięki jesteśmy w stanie przenieść się w świat filmu, nawet długo po jego obejrzeniu. 
W kwietniu w Starym Klasztorze z największą przyjemnością zagramy numery z takich pozycji jak np. "Pulp Fiction", "Reservoir Dogs" czy "Django Unchained" w składzie:

Natalia Juszczyszyn - śpiew, taniec, anegdoty

Szymon Paduszyński - gitary, chórki

Łukasz Wieczorek - gitary, chórki

Tomasz Jędrzejewski - klawisze

Andrzej Stagraczyński - bas

Tomasz Garbera - bębny

Tickets
Sales closed.