PolskiPolski
 
TARJA + support

TARJA + support

Tue, October 25, 2022, 19:30
( Otwarcie bram: 19:00 )


Klub Studio
ul. Budryka 4
30-072, Kraków
Description

TARJA powróci do Polski na dwa klubowe koncerty! Obdarzona fantastycznym, operowym głosem, wokalistka - jedna z najważniejszych postaci fińskiego rocka - wystąpi 25 października w Krakowie oraz 26 października we Wrocławiu. 


Tarja Tururen znana jest ze współpracy z zespołem Nightwish, z którym nagrała 5 pełnowymiarowych albumów. Płyty sprzedały się na całym świecie w ilości ponad miliona egzemplarzy i wielokrotnie pokryły się platyną. Ponad 500.000 fanów uczestniczyło w niezwykłych koncertach zespołu w najdalszych zakątkach naszego globu.

 Artystka w 2006 roku zdecydowała się na karierę solową i zadebiutowała świątecznym albumem „Breath from Eternity”, który w samej Finlandii sprzedał się w nakładzie ponad 30 000 kopii. Kolejnym sukcesem okazał się wydany w listopadzie 2007 roku krążek „My Winter Storm”, który już w pierwszym dniu sprzedaży osiągnął status złotej płyty, natomiast singiel „I Walk Alone” przez wiele tygodni zajmował najwyższe pozycje list przebojów w Finlandii oraz Niemczech. W 2010 roku ukazał się album „What Lies Beneath”. Tarja na swoich solowych wydawnictwach eksponuje emocje i cudowną atmosferę znaną z najlepszych krążków Nightwish.  Rockową dyskografię artystki uzupełniają płyty o charakterze świątecznym i klasycznym. 

Tarja obecnie promuje wydany w sierpniu 2019 album „In The Raw”.


Ceny biletów

Miejsca stojące:

130 zł - przedsprzedaż
150 zł - w dniu koncertu

Tickets

Unordered seats
Choose category and tickets amount from the table below. Your tickets will be added to cart for 30 minutes. If you do not make an order at this time, tickets will be returned for sale.

Category Price Quantity Availability
Bilet - standing 130,00 PLN