PolskiPolski
 
V urodziny Vertigo: Jazzpospolita - Premiera: Przypływ

V urodziny Vertigo: Jazzpospolita - Premiera: Przypływ

Sun, February 16, 2020, 20:00


Promoter statement

Bilet na koncert nie jest gwarancją miejsca siedzącego. Rezerwacje miejsce w klubie przyjmowane jedynie z zakupionym biletem VIP pod adresem rezerwacje@vertigojazz.pl

Lokal przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich. Po zakończeniu sprzedaży online bilety na wydarzenie będą dostępne również przed wejściem do klubu w dniu wydarzenia.
Description

14 lutego 2020 roku ukazuje się nowa płyta Jazzpospolitej zatytułowana PRZYPŁYW, która będzie promowana trasą koncertową. 

Jazzpospolita to jedno z ciekawszych zjawisk muzycznych na polskiej scenie. Zespół, który w ciągu 11 lat wydał 6 płyt i zagrał 400 koncertów, od początku na przekór nazwie wymykał się gatunkowym kwalifikacjom. Działając w czteroosobowym składzie – gitara, bas, klawisze, perkusja – Jazzpospolita wypracowała własne, rozpoznawalne brzmienie i zdobyła liczną gru- pę fanów. Siłę Jazzpo – jak często o grupie mówią fani – stanowią oryginalne kompozycje, sytuujące zespół na styku jazzu, post-rocka i elektroniki. Połączenie jazzowych harmonii, roc- kowych brzmień i klubowej dynamiki powoduje, że Jazzpospolita zjednuje sobie zwolenników z bardzo różnych kręgów i z powodzeniem występuje nie tylko na klubowych koncertach, ale też na dużych festiwalach jazzowych (London Jazz Festival, Copenhagen Jazz Festival i popo- wo-rockowych (Open’er, Męskie Granie). 

Koncert organizowany jest w ramach obchodów piątych urodzin Vertigo Jazz Club & Restaurant.


Ceny biletów

 

69 zł - I pula
89 zł - II pula

109 zł - bilety VIP

Rezerwacje miejsc w klubie możliwe są jedynie z ważnym biletem VIP pod adresem: rezerwacje@vertigojazz.pl

Tickets

Unordered seats
Choose category and tickets amount from the table below. Your tickets will be added to cart for 30 minutes. If you do not make an order at this time, tickets will be returned for sale.

Category Price Quantity Availability
Bilet 69,00 PLN
Bilet VIP - seating 109,00 PLN