PolskiPolski
 
Vertigo Premiere: Wojtek Kiełbasa - Pytasz czy wiem

Vertigo Premiere: Wojtek Kiełbasa - "Pytasz czy wiem"

Sun, January 26, 2020, 20:00


Promoter statement

Bilet na koncert nie jest gwarancją miejsca siedzącego. W lokalu możliwa jest rezerwacja miejsc pod adresem http://vertigojazz.pl/pl/rezerwacje/

Lokal przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich. Po zakończeniu sprzedaży online bilety na wydarzenie będą dostępne również przed wejściem do klubu w dniu wydarzenia.
Description

26 stycznia zapraszamy Was na niesamowity wieczór, który połączy na scenie charyzmę, energię i pasję do wspólnego grania! 

Wystąpi przed Wami Wojtek Kiełbasa w programie "Pytasz czy wiem". Jest to program, który skupi autorską muzykę Wojtka, powstałą na przestrzeni lat. Czymś co odróżni ten koncert od innych jakie możemy usłyszeć w jego wykonaniu jest fakt, że na scenie wystąpi nie sam a w asyście całego zespołu wykonując aranże przygotowane specjalnie na tą okazję. 

Koncerty Wojtka bez wątpienia cechuje wspaniały kontakt z publiką i charyzma na scenie, więc nie może Was tam zabraknąć! 

Zespół wystąpi w składzie:

Wojtek Kiełbasa – wokal, gitara,
Mateusz Kowalczyk – gitara,
Paweł Wygas – bas,
Marceli Foltan – perkusja,
Bartek Ziętara – Instrumenty klawiszowe.

Tickets

Unordered seats
Choose category and tickets amount from the table below. Your tickets will be added to cart for 30 minutes. If you do not make an order at this time, tickets will be returned for sale.

Category Price Quantity Availability
Bilet 20,00 PLN