PolskiPolski
 
Vertigo Tribute Night presents The Rolling Stones

Vertigo Tribute Night presents The Rolling Stones

Thu, April 26, 2018, 20:30

sales closed

Promoter statement

Bilet na koncert nie jest gwarancją miejsca siedzącego. W lokalu możliwa jest rezerwacja miejsc pod adresem http://vertigojazz.pl/pl/rezerwacje/

Lokal przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Description

Już nie długo do naszego kraju zawita oryginalny skład The Rolling Stones - tymczasem zapraszamy na wyjątkowy Tribute, podczas którego będzie można usłyszeć i zobaczyć "nieśmiertelne" wrocławskie gwiazdy sceny Rock&Roll'owej.

Zapraszamy na koncert poświęcony twórczości “Nieśmiertelnych” The Rolling Stones. Wieczór poprowadzi Jacek Baran razem z Tomaszem Nitribittem. Towarzyszyć im będą muzycy z HooDoo Band.


Jan Jacek Baran to żywa legenda polskiej muzyki. Człowiek z pokolenia wczesnych "bigbitowców", którzy blisko pięćdziesiąt lat temu zaczęli rewolucję w polskiej muzyce przeszczepiając do szarej PRL-owskiej rzeczywistości koloryt rock and rolla i psychodelii.

Współzałożyciel i pierwszy basista wrocławskiego zespołu Romuald i Roman, w którego późniejszych składach grali m.in. Jan Borysewicz, Kazimierz Cwynar, Zdzisław Janiak, Jacek Krzaklewski, Andrzej Pluszcz, Mietek Jurecki

Tickets
Sales closed.