PolskiPolski
 
Voo Voo

Voo Voo

Sat, June 22, 2019, 20:00

Description

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa na koncert Voo Voo w Pałacu w Gorzanowie, na którym to zespół zaprezentuje najnowsze wydawnictwo "Za niebawem"! 

Wojciech Waglewski wraz z zespołem odwiedzili już Gorzanów w zeszłym roku i to jak muzyka korespondowała z pałacowymi murami  sprawiło, że nowa płyta była doskonałą okazją by to powtórzyć. 

Singiel promujący płytę: https://www.youtube.com/watch?v=gX4rAWNZ7a8

Bilety dostępne są już dziś. Zapraszamy do ich zakupienia, gdyż ilość miejsc w Sali Antenatów jest ograniczona. Do zobaczenia w Pałacu :)

 


VOO VOO – NOWA PŁYTA „ZA NIEBAWEM”

Po spokojnej, klimatycznej płycie „7” Voo Voo wraca z nowym albumem „Za niebawem”. Premierowy materiał stawia na żywioł, rytm i mocniejsze gitarowe akcenty.  Więcej też tym razem odniesień do spraw społecznych i pytań o kondycję człowieka w tych pogmatwanych czasach. 

Gościnnie na płycie wystąpiły Natalia i Paulina Przybysz, razem ze swoją mamą Anną. Pojawił się także  27-osobowy perkusyjny zespół szkoły Ritmo Bloco. 

Za muzykę i słowa jak zawsze odpowiada Wojciech Waglewski natomiast miksem i produkcją muzyczną płyty zajął się Piotr EMADE Waglewski. Pierwszym singlem zapowiadającym płytę jest piosenka „Się poruszam 1”. Powstał do niej teledysk z udziałem Nadii Vadori-Gauthier, francuskiej doktor sztuk performatywnych, która od 2015 roku, po zamachu na redakcję Charlie Hebdo, minutą tańca dziennie wyraża swój sprzeciw wobec przemocy. 

Aby zobaczyć teledysk kliknij tutaj: https://youtu.be/gX4rAWNZ7a8 

Tickets

Unordered seats
Choose category and tickets amount from the table below. Your tickets will be added to cart for 30 minutes. If you do not make an order at this time, tickets will be returned for sale.

Category Price Quantity Availability
Bilet 80,00 PLN