PolskiPolski
 
Waglewski Fisz Emade - Duchy ludzi i zwierząt

Waglewski Fisz Emade - "Duchy ludzi i zwierząt"

Fri, June 11, 2021, 20:00

Park na Wyspie
ul. Wróblewskiego 9
Wrocław
sales closed

Promoter statement

Uprzejmie informujemy, że uległ zmianie termin i miejsca koncertu WAGLEWSKI FISZ EMADE „Duchy ludzi i zwierząt" zapowiadanego na 25 maja w Starym Klasztorze.
Koncert odbędzie się 11 czerwca o godz 20.00 na letniej scenie w Parku na Wyspie przy Wróblewskiego 9.

Zakupione bilety zachowują ważność i nie wymagają wymiany.

Koncert będzie miał charakter imprezy plenerowej.
Description

WAGLEWSKI FISZ EMADE - koncert promujący najnowszą płytę!

Artystyczne drogi Panów Waglewskich splatają się po raz trzeci.

Po siedmiu latach od złotej płyty "Matka Syn Bóg", Waglewski Fisz Emade powracają z albumem „Duchy ludzi i zwierząt". Na swojej trzeciej płycie, muzycy poruszają się pomiędzy utworami spokojnymi i refleksyjnymi, aż do dynamicznych, wręcz radosnych brzmień, i jak na Waglewskich przystało - zręcznie przy tym wymykając się gatunkom muzycznym.

Szerokie spojrzenie na muzykę, jakie prezentują Wojciech, Bartosz Fisz i Piotr Emade Waglewscy, po raz kolejny zaowocowało mocnym albumem, o silnym artystycznym wyrazie. Fani poprzednich płyt zespołu z pewnością znajdą na "Duchach ludzi i zwierząt" brzmienia znane wcześniej, charakterystyczne dla zespołu, ale jak mówi Wojciech Waglewski: "Nasze nowe piosenki są inne niż stare, ładniejsze. Płyta też będzie ładniejsza i inna..."

Za kompozycje i słowa, odpowiadają Wojciech i Bartosz Waglewscy. Producentem muzycznym płyty jest Piotr Waglewski. Gościnnie na płycie, zespołowi towarzyszą: Anna Prokopczuk (altówka i głos), Mariusz Obijalski (fortepian i instrumenty klawiszowe) oraz Dominik Frankiewicz (wiolonczela).

Tickets
Sales closed.